odzywka-do-rzes
PantherMedia 6287557

Czarna maskara to niezbędny element każdej damskiej torebki. Długie i gęste rzęsy dodają oczom wyrazistości i atrakcyjności, podkreślają ekspresję twarzy i doskonale dopełniają makijaż. Wydawać by się mogło, że nie mamy bezpośredniego wpływu na ich wzrost. Na rynku dostępnych jest jednak wiele preparatów, które pomogą nam odżywić i wzmocnić rzęsy, a przez to wpłynąć na sposób, w jaki będą dalej rosnąć.

Serum nakładane wzdłuż linii rzęs skutecznie je nawilży i odżywi, a także pobudzi ich wzrost. Dobrze sprawdzi się jako baza pod maskarę, przez co optycznie je pogrubi i wzmocni efekt tuszu. Odżywka stosowana na noc, po odpowiednio długiej kuracji wydłuży rzęsy i zmniejszy ich łamliwość. Wystarczy niewielka warstwa odżywki nakładana codziennie, aby po jakimś czasie zobaczyć efekty. Specjalny balsam do rzęs często łączy w sobie właściwości odżywki i serum, przez co możliwe jest osiągnięcie kompleksowego efektu odbudowy i wydłużenia rzęs.

My Secret balsam i regenerujące serum do rzęs

LASH BALM
Innowacyjny balsam do rzęs łączący w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Formuła odpowiednia dla oczu wrażliwych.
Aplikacja: pod tusz do rzęs lub jako baza na noc.

REGENERATING SERUM
Regenerujące serum do rzęs.
Formuła oparta na rewolucyjnym systemie Widelash™ wzmacnia i odbudowuje zniszczone rzęsy, zapobiega ich wypadaniu oraz stymuluje wzrost nowych.
Serum aplikuje się wzdłuż dolnej i górnej linii rzęs.

Cena 14,99 zł / pojemność 11 ml

Produkt dostępny wyłącznie w Drogeriach Natura.

My-Secret-serum-do-rzes

Daniel Sobieśniewski, wizażysta KOBO Professional

Zdjęcia kosmetyków: Drogerie Natura