złamać ci serce

Nie ma idealnych relacji, ale w trakcie znajomości z drugą osobą jesteśmy w stanie określić parę rzeczy. Potrafimy rozpoznać, czy komuś zależy, czy nie wiąże z nami przyszłości. Czy on może złamać ci serce? Sprawdź, czy warto kontynuować znajomość z tym mężczyzną…

Nie nazywa cię swoją dziewczyną

Kobiety potrzebują pewnego określenia danej znajomości. Trudno mówić o tym, czy to miłość czy tylko przyjaźń, gdy mężczyzna nie nazywa rzeczy po imieniu. Facet, który nie nazywa cię swoją dziewczyną, być może nie ma zamiaru cię tak traktować. Może jesteś dla niego tylko fajną koleżanką, którą można jedynie darzyć sympatią. Masz wątpliwości dotyczące tej relacji? Postaw sprawę jasno i zapytaj faceta, kim dla niego jesteś. Inaczej tylko tracisz cenny czas.

Nie zamierza przedstawić cię rodzinie ani poznać twoich bliskich

Facet wciąż wymiguje się od spotkania z twoimi bliskimi? Spotykacie się od dawna, a on wciąż nie poznał twoich przyjaciół, mimo wielu okazji? Coś ewidentnie jest nie tak, tym bardziej, jeśli rzeczony mężczyzna ciebie również nie ma zamiaru przedstawić rodzinie. Takie poznanie powinno być czymś naturalnym w związku. On może złamać ci serce, bo najwyraźniej nie traktuje cię jako ważną osobę.

Nie planuje wspólnych wyjazdów

Wszystkie wyjścia i wyjazdy wychodzą od ciebie? Dlaczego? Gdzie w tym wszystkim jest twój facet? On także powinien wyjść z inicjatywą, mieć jakieś plany, które uwzględniają także twoją osobę. Jeśli jest inaczej, nie angażuj się bezsensownie. Może ten facet wcale nie potrzebuje kobiety na stałe?

Utrzymuje kontakt ze swoimi byłymi

Pozytywne relacje, nawet z byłymi nie są niczym dziwnym, ale zbyt częsty kontakt z byłą dziewczyną może wzbudzać podejrzenia. Skoro dwoje ludzi poszło innymi ścieżkami, nie powinni odczuwać potrzeby częstego kontaktu. Tego typu znajomości mogą negatywnie wpływać na związek. A ty masz prawo być zazdrosna, gdy nie masz pewności, że facet nie złamie ci serca i nie wróci do byłej.

Ma trudną relację z rodzicami

Relacje z bliskimi nie zawsze układają się idealnie, jednak pozytywny kontakt z rodzicami to bardzo ważna kwestia. W końcu rodzice to najbliższe osoby, które ukształtowały nas pod wieloma względami. Konflikt między nimi a facetem może przekładać się na związek. Facet, który nie zaznał miłości w rodzinie, może mieć problem w kontaktach z kobietami.

Nigdy nie ma dla ciebie czasu

złamać ci serceZnasz ten problem z odwiecznym brakiem czasu? Mężczyzna, który czuje coś do danej kobiety, będzie wręcz zabiegał o każdą wolną chwilę w jej towarzystwie. Jeśli facet ciągle szuka wymówek, zasłania się brakiem czasu i pracą, nigdy nie będzie w stanie znaleźć go dla ciebie. Zapamiętaj to sobie i przemyśl to, czy chcesz się angażować w taki związek.

Katarzyna Antos