Co myślą kobiety o małym doświadczeniu seksualnym mężczyzny

Tak naprawdę mało doświadczony facet nie jest kimś, od kogo kobiety uciekają. Wręcz przeciwnie, ta cecha może okazać się jego ogromną zaletą. Co myślą kobiety o małym doświadczeniu seksualnym mężczyzny?

Wreszcie jakiś porządny gość, który kieruje się rozumem, a nie pożądaniem

Kobiety z reguły uprawiają seks tylko z ukochanym facetem, a nie zakochują się tak łatwo, więc większość ma niezbyt duże doświadczenie seksualne z mężczyznami.  Jednak faceci lubią zaliczać kolejne kobiety i traktować je jak swoje trofeum.  Gdy trafiamy na faceta, który nie jest zbyt doświadczony, dochodzimy do wniosku, że to porządny mężczyzna, którego trzeba się trzymać. Nie kieruje się popędem i można z nim zbudować coś trwałego.

Być z takim facetem, to jak wygrać los na loterii

No właśnie, bo lubimy osoby do nas podobne. Skoro same miałyśmy jednego partnera seksualnego lub dwóch i każdy z nich był naszym kilkuletnim facetem, to też nie chcemy babiarza. Facet z mniejszym doświadczeniem będzie jawił się jako prawdziwy skarb.

Od niego niczym się nie zarażę, jak pęknie nam prezerwatywa

No właśnie, prezerwatywa jako jedyna chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową i niechcianą ciążą. Ta ostatnia to nie tragedia, ale złapanie HIV czy kiły już tak. Zatem mniej doświadczony facet to skarb, bo nie musimy tak bardzo stresować się, czy kondom nie pęknie.

On bardzo się stara

Z reguły mniej doświadczony facet stara się wsłuchać w potrzeby swojej kobiety. Chce, żeby było jej z nim dobrze. Jest gotów rozwinąć grę wstępną, okazywać jej więcej czułości, dbać o atmosferę i testować te pozycje, które sprawiają jej frajdę. Po wszystkim chętnie ją przytula, bo nie traktuje seksu jak sportu.

Nie traktuje mnie przedmiotowo, więc będzie mi z nim dobrze

No właśnie, on na pewno miał okazję pójść do łóżka z niejedną kobietą, ale z niej nie skorzystał, bo też chce, aby za seksem szło prawdziwe uczucie. Nie traktuje cię zatem przedmiotowo jak dmuchanej lalki.

Musi mieć w sobie coś z romantyka

Dlatego czeka na prawdziwą miłość i dopiero wtedy idzie z kobietą do łóżka. My lubimy romantyków, ponieważ życie z nimi jest takie ekscytujące;)