Co sprawia, że mężczyzna od razu traci tobą zainteresowanie

Czasem zdarza się, że nie potrzeba nawet godzinnej rozmowy, by uświadomić sobie, że druga osoba zupełnie do nas nie pasuje. Co sprawia, że mężczyzna od razu traci tobą zainteresowanie?

Gdy jesteś dumna z własnej głupoty

Szczycisz się tym, że nie czytasz książek? A może chwalisz się oglądaniem idiotycznych seriali paradokumentalnych?  Gdy jesteś dumna z własnej głupoty, odstraszasz od siebie każdego normalnego faceta. Mężczyźni wcale nie szukają partnerki głupszej od siebie. To stereotyp! Na randce wykaż się erudycją, oczytaniem i intelektem.

Ona jest wiecznie zestresowana

Czy wiesz, że stres jest zaraźliwy? Gdy ty ciągle się czymś denerwujesz, on też czuje się niekomfortowo w twoim towarzystwie. Nikt nie lubi takiej niesympatycznej atmosfery, dlatego naucz się wyluzować, gdy wychodzisz na randkę z mężczyzną, który ci się podoba. Niech żadne problemy nie zaprzątają ci myśli.

Ona jest blisko eks

Gdy kobieta wciąż mówi o swoim byłym facecie, utrzymuje z nim codzienny, dość bliski kontakt, to mężczyźni uciekają od niej. Nikt nie chce bowiem być elementem dziwnego trójkąta lub substytutem ukochanego, ewentualnie elementem mającym wzbudzić jego zazdrość.

Odmienne podejście do spraw elementarnych

Ty nie chcesz dziecka, a on tak. Ty jesteś osobą bardzo religijną, a on ateistą. To sprawy, które dość mocno różnią ludzi. Nie da się zbudować dobrego związku z kimś, kto wyznaje zupełnie inne wartości niż my.

Przedmiotowe podejście do faceta

Traktowanie go jak żywy bankomat, czynnik wzbudzający zazdrość w byłym facecie, trofeum, którym można zamachać zazdrosnym koleżankom. Gdy mężczyzna wyczuje, że go tylko wykorzystujesz, od razu cię zostawi i zerwie z tobą kontakt.

Brudny dom

Kobieta, która nie dba o swoje mieszkanie, łazienkę itp., sama sobie wystawia świadectwo i nie jest one pochlebne. Jeśli nie umiesz zadbać o dom, nie umiesz też zadbać o siebie, dziecko i partnera.

Zbyt wiele kolczyków

Kilka kolczyków w uchu jest okej, ale przebity nos, sutki, pępek itp. to już przesada. Mężczyzn przeraża takie zamiłowanie do piercingu i kojarzy się z jakimś zaburzeniem.

Brak empatii

Gdy nie potrafisz współczuć słabszym – dzieciom, zwierzętom, osobom starszym i chorym. Gdy się z nich naśmiewasz, rzucasz niesmaczne żarty, to będzie twoja ostatnia randka z tym mężczyzną.

Bezpodstawna złość

Gdy złościsz się z byle powodu, rzucasz rzeczami, mówisz przykre rzeczy itp., wychodzisz na osobę niezrównoważoną psychicznie, od której lepiej się trzymać z daleka.