Brow Tattoo Maybelline – jak działa kosmetyk do „tatuażu” brwi?

Henna, żel, kredka, a może wosk do brwi? A czemu nie połączyć kilku kosmetyków w jeden! Maybelline New York wprowadził do swojej oferty innowacyjny produkt inspirowany technologią makijażu permanentnego. Jeżeli masz już dość codziennej stylizacji brwi, sięgnij po kosmetyk utrzymujący się na włoskach aż do 3 dni!

Brow Tattoo Maybelline – kilka słów o produkcie

Na pierwszy rzut oka Brow Tattoo Maybelline wygląda jak eyeliner. Niewielkie opakowanie skrywa precyzyjny pędzelek, który z łatwością dociera do końcówek brwi. Konsystencja produktu jest bardzo gęsta, wręcz ciągnąca, dzięki czemu po aplikacji nie spływa na skórę. Gama kolorów Brow Tattoo Maybelline obejmuje trzy główne odcienie przeznaczone dla blondynek, brunetek i pań o włosach ciemny blond. Intensywność kolorów może być stopniowana (im krócej utrzymujemy kosmetyk na brwiach, tym kolor jest słabszy i mniej wyrazisty).

Brow Tattoo Maybelline – sposób aplikacji produktu

Brow Tattoo Maybelline to bardzo wygodny kosmetyk, który nie sprawia problemów w aplikacji. Nakładamy go bezpośrednio na brwi i rozsmarowujemy przy pomocy wygodnego aplikatora. Dzięki gęstej konsystencji nie ma obaw, że produkt spłynie poza kontur brwi i zabarwi skórę.
Po aplikacji należy trzymać go na włoskach przez około 20 minut. Praktyka pokazuje, że im dłuższy czas oczekiwania, tym wyraźniejszy efekt na brwiach. Panie, którym zależy na naturalnym kolorze, powinny stosować się do zaleceń producenta.
Podczas aplikacji należy zachować dużą ostrożność i starać się nie wyjechać poza linię brwi. Produkt może zabarwić skórę oraz włosy.

Brow Tattoo Maybelline – maseczka do brwi?

Po nałożeniu na brwi „tatuaż” zaczyna zastygać, aby po 20 minutach całkowicie zmienić swoją fakturę. Po tym czasie produkt należy zdjąć niczym maseczkę peel off. Na szczęście jest to bardzo prosta procedura – kosmetyk nie przykleja się do brwi i gładko odchodzi od skóry (w przeciwieństwie do wielu innych produktów „ściąganych”, a nie zmywanych).

Dlaczego warto stosować Brow Tattoo Maybelline?

Brow Tattoo Maybelline to świetna alternatywa dla absorbującej i nieefektywnej henny. Kolory są bardzo naturalne i dopasowane do urody większości Polek. Pomimo że efekt utrzymuje się na brwiach zaledwie trzy dni, potencjał tego kosmetyku jest ogromny. Nakładany niczym wosk pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Brow Tattoo Maybelline jest bardzo wydajny i wystarcza na długie miesiące użytkowania. To świetne rozwiązanie dla osób, które lubią eksperymentować z kosmetykami i szukają sposobu na przyspieszenie codziennych rytuałów makijażowych. Jeżeli lubisz nowości i wciąż szukasz idealnego kosmetyku do brwi, warto zapoznać się z rynkową ofertą produktów Maybelline New York.

Tekst partnera