Bell Mat Liquid Lips

Matowe pomadki w płynie są modne od kilku sezonów. Nic dziwnego, kobiety pokochały je za świetną pigmentację, fenomenalną trwałość i klasyczne wykończenie. Jak w testach redakcyjnych wypadły szminki w płynie Bell Mat Liquid Lips?

Kolory

Do wyboru mamy pięć odcieni. Nr 05 jest najciemniejszy, to piękny, malinowy róż, który szczególnie przypadnie do gustu brunetkom o jasnej karnacji. Z kolei nr 04  to stosunkowo wyrazisty róż. Pozostałe odcienie to jasne róże i nudziaki, które są stosunkowo bezpieczne i sprawdzą się przy większości makijaży.

Bell Mat Liquid Lips

Wykończenie

Pomadka wyróżnia się gęstą konsystencją, która bardzo szybko zastyga do matu, dlatego też należy pospieszyć się z ewentualnymi poprawkami i zachować dużą precyzję podczas aplikacji. Nie znajdziemy tutaj cienia połyskujących drobinek. Jest to mat w pełnym tego słowa znaczeniu.

Pigmentacja

Koncentracja pigmentu w Bell Mat Liquid Lips jest naprawdę wysoka. Wystarczy jedno pociągnięcie aplikatorem, by usta zmieniły swój wyjściowy kolor i zostały doskonale pokryte wybranym przez nas odcieniem. Jeśli lubicie wyrazisty makijaż ust, to pomadka Bell Mat Liquid Lips jest dla was.

Bell Mat Liquid Lips

Trwałość

Na ustach naszych redaktorek pomadki Bell Mat Liquid Lips utrzymują się 8-10 godzin, dobrze znoszą drobne podjadanie. Przy drugim śniadaniu nie znikną z ust. To może nastąpić tylko podczas dwudaniowego obiadu i zjedzenia czegoś tłustszego. Na szczęście ewentualne ubytki można łatwo uzupełnić bez ryzyka ciastkowania i wchodzenia w bruzdy.

Cena i dostępność

Szminki Bell Mat Liquid Lips są dostępne w Biedronce w cenie 10 zł.