Gorący temat! Testy redakcyjne Uroda

Bell Long Lasting Mat Lipstick

Bell Long Lasting Mat Lipstick

Matowe szminki do ust, odkąd stały się modne dobrych kilka lat temu, wciąż cieszą się sporą popularnością. To zasługa ich fenomenalnej trwałości i braku tendencji do migracji. Jak spisały się szminki Bell Long Lasting Mat Lipstick?

Kolory

Bell Long Lasting Mat Lipstick tworzą trzy kolory, pod numerem 001 Pudding kryje się klasyczny, brązowy nudziak. 002 to piękna, jagodowa szminka, a 003 to twarzowa, nieco przybrudzona malina. Każdy z odcieni sprawdzi się w dziennym makijażu u większości kobiet, niezależnie od ich typu urody. W Biedronce do każdej ze szminek można dokupić dedykowaną jej konturówkę, która pozwoli uzyskać niezwykle staranny i trwały makijaż ust.

Bell Long Lasting Mat Lipstick

Wykończenie

Pomadki Bell Long Lasting Mat Lipstick są matowe nie tylko z nazwy, naprawdę nie znajdziemy w nich połyskujących drobinek, które odbijają światło, powiększając optycznie usta. Wykończenie stanowi kwintesencję klasyki i elegancji.

Bell Long Lasting Mat Lipstick

Pigmentacja

Szminki Bell Long Lasting Mat Lipstick są świetnie napigmentowane, wystarczy jedno pociągnięcie sztyftem, by wargi pokryły się wybranym przez nas odcieniem. Dla delikatniejszego efektu można wklepać pomadkę w usta za pomocą palca.

Bell Long Lasting Mat Lipstick

Trwałość

Na ustach naszych redaktorek szminki Bell Long Lasting Mat Lipstick utrzymują się przez 8-10 godzin. Lekkie przekąski im niegroźne, na szczęście ścierają się stopniowo, nie dając efektu konturówki.

Bell Long Lasting Mat Lipstick

Konsystencja

Pomadki Bell Long Lasting Mat Lipstick mają dość gęstą, aczkolwiek suchą konsystencję, aplikuje się je bez problemu. Są bardzo miłe we współpracy.

Bell Long Lasting Mat Lipstick

Cena i dostępność

Seria Bell Long Lasting została opracowana dla sieci Biedronka, szminki są dostępne w cenie ok. 10 zł za sztukę. Tyle samo zapłacimy za konturówkę pasującą do danej szminki.

Komentarze

Magda z fashfactor

4 lata temu

Brązowe nude i jagodowe odcienie to moje ulubione kolory na szminki i błyszczyki. Nie tylko pięknie one wyglądają na kobietach o chłodnym typie urody, ale także są modne i nawiązują do moich ulubionych lat w modzie damskiej i urodzie. Lat 90tych!

Zostaw komentarz