Sekrety kosmetyków Uroda

Beaulift – efekt operacji plastycznej bez inwazyjności skalpela oraz igły

„Czas” zdawać by się mogło to wróg dzisiejszego świata. Dzień za dniem mija w zawrotnym tempie a doba jest stale za krótka. Stres, masa obowiązków rodzinnych i zawodowych, życie na wysokich obrotach – oto kwintesencja codzienności współczesnych kobiet.

„Czas” zdawać by się mogło to wróg dzisiejszego świata. Dzień za dniem mija w zawrotnym tempie a doba jest stale za krótka. Stres, masa obowiązków rodzinnych i zawodowych, życie na wysokich obrotach – oto kwintesencja codzienności współczesnych kobiet.

Spełnienie naturalnego pragnienia – zachowanie urody i młodości nie przychodzi nam łatwo. I tu właśnie pojawiają się pomysły nowoczesnej kosmetologii – BEAULIFT – biomimetyczne koncepcje kosmetyki ANTIAGE XXI wieku.

Codzienna, systematyczna pielęgnacja kosmeceutykami linii BEAULIFT to gwarancja osiągnięcia efektu gładkiej, sprężystej i wyraźnie odmłodzonej skóry. To BEAULIFT zapewnia Ci efekt operacji plastycznej bez inwazyjności skalpela oraz igły – to łagodne rozwiązanie o intensywnym działaniu. A wszystko dzięki zastosowaniu: POLIPEPTYDÓW – białek z wysokim IQ.
Pielęgnacja anti-age BEAULIFT stanowi połączenie naukowo zaawansowanej technologicznie formuły kosmety-ków – system DMS oraz biointeligentnych, opatentowanych składników aktywnych, by w efekcie minimalizować upływ mijającego czasu.

DMS (Derma Membrane Structure) to koncentrat stworzony z lipidów identycznych do tych, które w naturalny sposób znajdują się w naszej skórze. To unikalne połączenie fizjologicznego składu i struktury charakteryzuje się łatwym wchłanianiem i przyswajaniem oraz świetną tolerancją skórną.

DMS (Derma Membrane Structure)

Polipeptydy natomiast odpowiadają za regulację procesów komórkowych oraz komunikację międzykomórkową, co wywiera istotny wpływ na funkcjonowanie skóry. To przyszłość kosmetyki i nadzieją na młody i atrakcyjny wygląd każdej kobiety.

Podstawowym składnikiem aktywnym w linii BEAULIFT jest Hexapeptyd-3, blokujący przekazywanie impulsów nerwowych, odpowiedzialnych za skurcze mięśni. Efekty jego działania porównywalne jest do toksyny botulinowej. Pseudobotulina aplikowana na skórę dociera do jej głębszych warstw, gdzie hamuje przekazywanie impulsów nerwowych do mięśni, zapobiegając ich skurczom. Badania in vivo przeprowadzone w grupie kobiet, wykazały spłycenie zmarszczek o 30%.

Polipeptyd połączony z opatentowanymi kompleksami liftującymi, witalizującymi, gwarantuje: redukcję ilości i głębokości zmarszczek, błyskawiczne pojędrnienie skóry oraz wymodelowanie owalu twarzy.

Do codziennej pielęgnacji szczególnie polecamy:

BEAULIFT Crème Jeunesse du Visage – Jour to propozycja aktywnej ochrony i pielęgnacji na każdy dzień. Za-wiera 7 opatentowanych składników aktywnych. Innowacyjne połączenie biointeligentnych peptydów- Hexa-peptyd-3 i ekstraktów roślinnych, zapewnia trwałe rozluźnienie mimiki twarzy, wygładzenie i „rozprasowanie’ bruzd i zagnieceń. Vitaderm i Gatulina to kompleksy ochronne i witalizujące na bazie ostrokrzewu i orzechów włoskich, bogate w garbniki, taniny, kwas ursolowy, przeciwdziałają procesom fotostarzenia, restrukturyzują i wzmacniają naskórek. Skóra w widoczny sposób odzyskuje elastyczność, świeżość i dobrą kondycję.

Do codziennej pielęgnacji

BEAULIFT Crème Jeunesse du Visage – Nuit to obfita w składniki witalizujące, regenerujące i napinające ekskluzywna pielęgnacja cery suchej i atroficznej na noc. Gwarantuje długotrwały efekt liftingu. Stymuluje mechanizmy odnowy komórkowej, wzmacnia jakość kolagenu i elastyny, a biointeligentne polipeptydy korygują zmarszczki mimiczne i statyczne. Mikronizowane sfery hialuronowe i kolagenowe działają jak „gąbka”, dając efekt natychmiastowego wypełnienia, wygładzenia zmarszczek. Ekstrakty hibiskusa równoważą metabolizm lipidów i wody. Cera nabiera swoistej gładkości i jędrności, jest doskonale odżywiona, z dnia na dzień wygląda młodziej.

BEAULIFT

BEAULIFT Sérum Jeunesse du Visage to perfekcyjne, przeciwzmarszczkowe dopełnienie codziennej pielęgnacji cery dojrzałej. Wysokie stężenie biopeptydu rozluźniającego mięśnie oraz protein ryżowych gwarantuje błyskawiczny efekt liftingu.

BEAULIFT Sérum Eclat du Regard kremowe serum do pielęgnacji wrażliwych okolic oczu. Zawiera Tetrapeptydy-5, które ułatwiają redukcję ciemnych obwódek wokół oczu, zmniejszają obrzęk, niwelują tłuszczowe poduszeczki. Badania kliniczne potwierdziły wysoką skuteczność działania. Po 15 dniach stosowania o 60% zmniejszają się tłuszczowe poduszeczki, znikają sińce i ciemne obwódki pod powiekami.

BEAULIFT Crème Sérum Tenseur Fermeté pour le Cou opracowane z myślą o delikatnych partiach szyi i dekoltu, pozbawionych wyściółki tłuszczowej, szczególnie podatnych na wiotczenie. Kremowa emulsja, z mikrosferami kolagenowymi i hialuronowymi oraz liftoniną, daje błyskawiczny efekt napinający.

Zapraszamy na : www.sklep.bionantech.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *