spontaniczny seks

Kobiety to dość bojaźliwe, a przez to zachowawcze istoty, często nie robimy pewnych rzeczy, bo zwyczajnie boimy się reakcji faceta. To spory błąd, bo mężczyźni w przeciwieństwie do nas cenią sobie spontaniczność. Przedstawiamy 8 rzeczy, które powinnaś zrobić przed swoim facetem, choć się boisz.

Zatańczyć przed nim

Kobiety boją się, że zrobią to niezgrabnie, wylądują na ścianie, potkną się. A na dodatek on zauważy ich wady. Za małe piersi, cellulit, oponkę na brzuchu lub za małe pośladki.  Nie chcą ich eksponować, więc wykonanie striptizu dla partnera graniczy u nich z cudem. Trudno je do tego przekonać. Tymczasem mężczyźni taki taniec bardzo często oceniają jako zmysłowy, a swoją partnerkę jako seksowną i idealną.

Zainicjować seks

Wiemy, że boisz się odtrącenia, a nawet dzikiego niezadowolenia, że się do niego dobierasz. Ale nie musisz go od razu łapać za członka. Spróbuj się do niego przytulić i pocałować go w policzek. To dla niego już może być sporą zachętą, aby dążyć do czegoś więcej. Przy pozytywnej reakcji, możesz liczyć na namiętny pocałunek z jego strony, a wtedy twoje ręce moją powędrować już pod jego koszulkę;)

Powiedzieć mu, że chcesz, aby pieścił cię tu

Kobiety boją się, że on uzna ich prośbę za wyuzdaną i nie lubi w nich tej części ciała. Jednak w większości przypadków sama prośba bardzo podnieca mężczyzn i możesz nam nie wierzyć, ale on chętnie ją spełni.

Przebrać się w seksowny strój

Panowie to wzrokowcy, którzy nienawidzą rutyny. Dlatego bardzo się cieszą, gdy z własnej woli przywdziewasz strój seksownej pielęgniarki lub słodkiej lolitki. Ich naprawdę kręcą takie erotyczne przebieranki.  Zaserwuj mu więc małą porcję atrakcji.

Krzyczeć w sypialni

Nie chcesz wyjść na zboczoną, boisz się, jak on to przyjmie, co sobie o tobie pomyśli. Czy twoich jęków nie weźmie za wyraz bólu i niezadowolenia, więc milczysz. A faceci lubią, jak czasem sobie głośno pokrzyczysz.

Dotykać się przy nim

Boisz się, że jak zaczniesz to robić na jego oczach, to uzna cię za zboczoną lub stwierdzi, że nie potrafi cię zaspokoić. Rozumiemy twoje obawy, ale ich to naprawdę kręci.

Chodzić przy nim w samej bieliźnie

Pokazujesz w ten sposób, że nie masz żadnych kompleksów i jesteś bardzo seksowna oraz świadoma posiadanych atutów. Dlatego kup sobie seksowny komplet i gdy jesteście sami w domu, nie ubieraj od razu ciuchów, lecz samą bieliznę.

Proponować nowe pozycje

Jeśli kręci cię seks od tyłu lub na stojąco, to mu o tym powiedz. Mężczyźni lubią wychodzić z inicjatywą, ale chcą też widzieć, że ciebie kręci seks z nimi. Dlatego twoje uwagi są dla niego cenne. Dzięki nim wie, jak sprawić ci przyjemność.