zabiegi-odmladzajace-z-kawiorem

Skóra szara, przesuszona i zestresowana nie ukryje się z pewnością w promieniach wiosennego słońca! Aby odzyskać zdrowy i młody wygląd oraz promienny blask, potrzebuje odżywczego zastrzyku i dużej dawki nawilżenia. Sprawdzonym i niezwykle skutecznym sposobem na widoczną poprawę kondycji skóry jest przeciwzmaszczkowy zabieg Caviar Power firmy KLAPP Cosmetics.

Jest takie miejsce we Wrocławiu, gdzie wysokiej klasy profesjonaliści zadbają o piękny wygląd i kondycję waszej skóry. Centrum Terapii Laserowej przy ul. Jaracza 75 to ważny adres na urodowej mapie miasta.

zabiegi-odmladzajace-z-kawiorem

To doskonałe miejsce, aby odprężyć się i odzyskać siły witalne, a równocześnie doświadczyć najnowocześniejszych kuracji, które doskonale pielęgnują skórę, odkrywając na nowo jej naturalne piękno. Salon przy ul. Jaracza oferuje szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej i laseroterapii, a także profesjonalną pielęgnację twarzy i ciała, w tym Caviar Power – luksusowy zabieg na twarz firmy KLAPP Cosmetics.

zabieg-odmladzajacy-z-kawiorem

Kawior w pielęgnacji? Ależ tak! Ekstrakt z czarnego kawiory rozpieszcza skórę, zwłaszcza dojrzałą, suchą, wymagającą regeneracji i intensywnego nawilżenia, podatną na niekorzystne zmiany atmosferyczne, czy stres. Doskonale stymuluje odnowę komórek skóry, ponieważ jest bogaty w proteiny i minerały, które głęboko odżywią skórę i poprawią jej koloryt.

Klapp-Cosmetics

Niespełna półtoragodzinny zabieg Caviar Power to doskonała propozycja dla zestresowanych i zapracowanych kobiet, które oczekują luksusowej i efektywnej pielęgnacji, a jednocześnie marzy im się ukojenie dla zmysłów i głęboki relaks. W wieloetapowym zabiegu wykorzystywane są wysokiej jakości preparaty oparte na wyciągu z czarnego kawioru i naturalnych bio-peptydach, które w połączeniu z panthenol, kwasem hialuronowym oraz ekstraktem z hydrolitów mają korzystny wpływ na skórę. Dopełnieniem kuracji jest rozluźniający masaż twarzy, szyi i dekoltu.

Efekty? Bardziej napięta i nawilżona skóra. Wyraźnie młodsza, zachwycająca zdrowym kolorytem, gładkością i witalnością!

Klapp-Cosmetics

Caviar Power to zabieg setowy firmy KLAPP Cosmetics. Co to znaczy? Dla Klienta zabieg setowy to  gwarancja bezpieczeństwa i oryginalności produktu! Każdy set, w skład którego wchodzi kilka preparatów, zarezerwowany jest wyłącznie dla jednego Klienta i stanowi pewny krok w kierunku spersonalizowanej pielęgnacji skóry.

Jeśli zastanawiacie się dlaczego wybrać KLAPP Cosmetics, odpowiedź jest prosta! To renomowane firma, działająca z sukcesem na ponad 60 rynkach międzynarodowych. Od blisko 35 lat tworzy kompleksowe programy pielęgnacyjne oparte na autorskich, profesjonalnie opracowanych zabiegach kosmetycznych oraz doskonałej jakości, skutecznych preparatach do stosowania zarówno w gabinetach profesjonalnych, jak i w pielęgnacji domowej. Tajemnicą sukcesu firmy KLAPP jest opracowywanie bezpiecznych preparatów wysokiej jakości, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i najnowszej wiedzy kosmetologicznej, a także w zgodzie z obowiązującymi trendami oraz poszanowaniem środowiska naturalnego.

Więcej informacji o produktach i zabiegach KLAPP Cosmetics:

http://www.klapp-cosmetics.pl/

https://www.facebook.com/KLAPPCosmeticsPolska

Artykuł sponsorowany