moda

Kobiety, które możemy podziwiać na ulicach Warszawy z pewnością mają swój niepowtarzalny styl. Stolica może niesamowicie zainspirować, więc warto poznać tamtejsze trendy.

Warszawa jest dużym miastem, które ciągle się rozwija i rozbudowuje. Pod względem modowym, jego mieszkańcy także nie pozostają w tyle. Miejski styl z przewagą swobody i umiaru króluje na tutejszych ulicach.

Gdzie kupują warszawianki?

W poszukiwaniu modnych stylizacji mieszkanki stolicy udają się do znanych sieciówek. Tam znajdą topy i jeansy, które posłużą jako baza ich look’u. Urocze sukienki i spódnice oraz bardziej wyszukane stroje znaleźć można w mniejszych butikach, których w stolicy nie brakuje. Kobiety w każdym wieku chętnie zaglądają do second-handów. W takich miejscach znajdziemy prawdziwe perełki modowe, oryginalne dodatki takie jak torebki czy paski, a wszystko to za naprawdę niewielkie pieniądze. Warto więc poznać najciekawsze tego typu sklepy, zanim wybierzemy się na zakupy.
Jak na stolicę przystało, modne są również butki oferujące ubrania młodych i znanych projektantów. Fani stylowych ubrań i dodatków znajdą coś dla siebie na takich ulicach jak Mokotowska czy Mysia. Warto zajrzeć do butików takich jak: Sieradzky, Orska, Butik & Showroom Roberta Kupisza czy Bizzu.

Co najczęściej wybierają mieszkanki Warszawy?moda

Modny, warszawski wygląd wiąże się z umiarem. Mocny makijaż czy zbyt wyzywający ubiór zdecydowanie nie będzie wyznacznikiem dobrego stylu. Kobiety pragną podkreślać swoją naturalność poprzez np. nieidealną fryzurę rozwianą przez wiatr. Uniwersalność i wygoda jest obecna na ulicznym wybiegu. Bluzy z nadrukami i wąskie jeansy to połączenie, które będzie idealnym rozwiązaniem codziennego ubioru. Oliwkowa parka czy skórzana kurtka – ramoneska, która od lat jest w modzie sprawdzi się w chłodniejsze dni. Warszawianki na bieżąco śledzą najnowsze trendy. W tym sezonie prym wiodą boyfriendy, czyli jeansy z potarganymi dziurami, przypominające te, wyciągnięte prosto z męskiej szafy. Do tego idealne będą szpilki bądź buty w męskim stylu.

Nie musimy mieszkać w Warszawie, aby dobrze wyglądać. Wystarczy, że będziemy tak jak kobiety ze stolicy zachowywały klasę, umiar i śledziły modowe trendy. Wtedy zawsze będziemy wyglądać pięknie i stylowo.

.