Informacja o poradniku „Odkrywanie Mistrzostwa” Poradnik „Odkrywanie Mistrzostwa” to mała książeczka, która zawiera 10 praktyk, dzięki którym czytelniczka może uznać, jak wiele wnosi w życie innych osób.

Może bardziej świadomie popatrzeć na swoje zasoby i oczywiście nazwać, w czym jest mistrzynią czy Mistrzynią Polski.

Odkrywanie mistrzostwa oznacza tutaj odkrywanie takich cech, zachowań czy umiejętności, za które kobieta, ceni się tak bardzo, że sama o sobie może powiedzieć, że jest Mistrzynią i tak bardzo, że nikt, żaden krytyk zewnętrzny ani wewnętrzny, nie jest wstanie jej tego tytułu, tego stanu, odebrać. Poradnik zaprasza do refleksji i twórczej zabawy. Jest chwilą na zastanowienie się, co w moim życiu działa i jak ja to zrobiłam, że działa. Zostawia czytelniczkę z odpowiedzią albo z pytaniem: w czym jestem mistrzynią?

Z tą małą książeczką czytelniczka może celebrować przyjemne emocje, których zwykle doświadczamy, kiedy doceniamy siebie. Jest w niej także miejsce na doceniające informacje zwrotne od bliskich osób. Poradnik powstał w ramach akcji społecznej Dojrzewalni Róż.

Dojrzewalnia Róż już 12 rok działa na rzecz rozwoju osobistego kobiet. W naszych szkoleniach uczestniczyło tysiące kobiet. Z tych doświadczeń wynika, że kobiety chętnie zwiększają swoje umiejętności osobiste, odważnie mierzą się z trudnościami, są aktywne w poprawie jakości swojego życia i jednocześnie mają tendencję do niedoceniania siebie.

Akcję Mistrzynie Polski stworzyła Lucyna Wieczorek, współzałożycielka Dojrzewalni Róż, laureatka nagrody Kryształowego Zwierciadła: https://www.youtube.com/watch?v=cOID0sMGD7o

Więcej informacji: Ewa Tyralik; ewa.tyralik@dojrzewalnia.pl, 509 361 995