zel-rozgrzewajacy-Arnica-Active

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK przygotowało preparaty bogate w kompleks 14 ziół, łagodzące dolegliwości związane z naciągnięciem i przetrenowaniem mięśni, polecane przy stłuczeniach i skręceniach – serię ARNICA active, w skład której wchodzą: żel chłodzący oraz żel rozgrzewający.

ARNICA active to specjalistyczne preparaty, które łagodzą dolegliwości związane z przeciążeniem, naciągnięciem i przetrenowaniem mięśni i stawów. Przynoszą ulgę przy stłuczeniach, skręceniach i dolegliwościach reumatycznych. Są idealne zarówno dla osób aktywnych i sportowców, jak i dla osób z bólami mięśniowo-stawowymi oraz seniorów.  Preparaty można stosować niezależnie od wieku. Lekkie konsystencje żelowe szybko się wchłaniają i nie pozostawiają na skórze tłustej warstwy. Są bezpieczne i skuteczne, przebadane pod nadzorem lekarzy dermatologów.

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK specjalnie dla użytkowniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl ufundowało 5 zestawów preparatów z linii ARNICA active. W skład każdego z pakietów wchodzą następujące produkty:

 

  • Żel rozgrzewający przynosi ulgę przeciążonym, naciągniętym i przetrenowanym mięśniom. Ma działanie silnie rozgrzewające, rozluźniające, odprężające i relaksujące. Polecany jest do stosowania przy bólach mięśniowo-stawowych, niezależnie od wieku. Zaleca się stosowanie miejscowe żelu na okolice stawów (kolan, łokci, bioder, kostek, ramion). Efekt równomiernego, stopniowego rozgrzania zapewniają zawarte w żelu: kamfora, papryka chili i imbir. Z kolei wyciągi z arniki górskiej i kasztanowca regenerują mikrourazy, przyspieszają odbudowę naskórka i poprawiają mikrokrążenie. Bóle mięśniowe łagodzi wyciąg z czarciego pazura i sosny. Preparat rekomendowany jest do stosowania przed wysiłkiem fizycznym.

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI:

Działanie rozgrzewające – 96% badanych

Koi napięcie mięśni – 80% badanych

Nie wysusza skóry – 100% badanych

Nie powoduje uczucia ściągania na skórze – 100% badanych

Komfort aplikacji oceniony jako przyjemny – 96% badanych

Badania aplikacyjne (subiektywne oceny probantów)

  • Żel chłodzący przynosi ulgę przeciążonym i naciągniętym mięśniom. Działa łagodząco, odprężająco i relaksująco. Idealnie sprawdza się przy stłuczeniach, obrzękach i skręceniach. Zmniejsza ryzyko opuchlizny. Zaleca się stosowanie żelu miejscowo na okolice stawów (kolan, łokci, bioder, kostek, ramion). Zawiera wyciągi z arniki górskiej i kasztanowca, które regenerują mikrourazy i przyspieszają odbudowę naskórka oraz poprawiają mikrokrążenie, a także chłodzący mentol. Preparat rekomendowany jest do stosowany po wysiłku fizycznym.

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI:

Działanie chłodzące – 88% badanych

Usuwa uczucie ciężkości nóg – 76% badanych

Koi stany napięcia mięśni – 76% badanych

Brak zaczerwienienia, pieczenia i podrażnień w miejscu stosowania – 100% badanych

Komfort aplikacji oceniony jako przyjemny – 100% badanych

Badania aplikacyjne (subiektywne oceny probantów)

Wygraj zestaw preparatów z linii ARNICA active!

Aby zdobyć 1 z 5 zestawów preparatów z linii ARNICA active, wystarczy w sposób kreatywny dokończyć poniższe zdanie.

„Chciałabym wypróbować żele z linii ARNICA active, ponieważ…”

Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 15.10.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 15.10.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 5  zestawów preparatów  ARNICA active (żel chłodzący + żel rozgrzewający) jest Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK.

3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) W zgłoszeniu konkursowym dopuszczalne jest wprowadzenie dodatkowego zdania lub zdań w celu wyjaśnienia swojej koncepcji.
6) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
7) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
8) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
9) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Tekst sponsorowany