Loton Art Design

Kosmetyki do stylizacji włosów są nieodłącznym towarzyszem wielu z nas. Układanie fryzur to nierzadko misterna praca, którą należy utrwalić, aby nie poszła na marne.  Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Loton® z serii Art Design!

Specjalnie dla użytkowniczek portalu Dojrzalakobieta.pl firma Loton® ufundowała 5 zestawów kosmetyków. W skład każdego z nich wchodzą następujące produkty:

 • Gel-Spray Ultra Mocny żel do włosów w sprayu z serii Loton® Art Design

Gel-Spray Ultra Mocny żel do włosów w sprayu z serii Loton® Art Design to profesjonalny preparat do efektownego utrwalenia najbardziej nawet wymyślnej fryzury. Można go używać do każdego rodzaju włosów. Podobnie jak pozostałe produkty z serii Art Design powstał z myślą o rynku fryzjerskim, ale możemy teraz wypróbować jego zalety również w domu. Dla tych, którzy czują w sobie duszę stylisty fryzur, stworzono poręczne opakowania z atomizerem o pojemności 125 ml. Przyda się też do stylizacji i do akcentowania pojedynczych pasemek. Szybko wysycha i – co najważniejsze – nie skleja włosów. Łatwo się również wyczesuje. Nadaje włosom elastyczność i sprawia, że nabierają delikatnego połysku.

 • Hair-Spray Ekstra Mocny lakier do włosów z serii Loton® Art Design

Hair-Spray Ekstra Mocny lakier do włosów z serii Loton® Art Design to profesjonalny preparat do efektownego i skutecznego utrwalenia najbardziej nawet wymyślnej fryzury. Polecany do każdego rodzaju włosów. Lekka formuła lakieru sprawia, że  nie obciąża on włosów i ich nie skleja. W recepturze zastosowano prowitaminę B5, która chroni włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Lakier nadaje włosom elastyczność, a utrwalona przy jego pomocy fryzura wygląda lekko i nabiera delikatnego połysku.

 • Hair Styling Liquid Płyn do układania włosów z serii Loton® Art Design

Nie obciąża włosów i ich nie skleja. W składzie znajdziemy prowitaminę B5, która działa odżywczo i regenerująco na włosy. Stosowany na mokre włosy ułatwia modelowanie, rozpylony na suche – pomaga ułożyć i utrwalić gotową fryzurę.

 • Hair Hydrating Conditioner Płyn nawilżająco-odżywczy z serii Loton® Art Design

Pomaga skutecznie nawilżyć włosy. Zawiera prowitaminę B5, która działa odżywczo i regenerująco. Dzięki niej preparat zmniejsza rozdwajanie  końcówek i ułatwia rozczesywanie włosów. Nadaje się do każdego typu włosów, ale szczególnie polecany do tych osłabionych zabiegami fryzjerskimi.

Wygraj zestaw kosmetyków Loton® z serii Art Design!

Aby zdobyć 1 z 5 zestawów kosmetyków Loton® z serii Art Design, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Dlaczego zestaw kosmetyków Loton® z serii Art Design powinien powędrować właśnie do Ciebie?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 24 stycznia br. do godziny 23:59.  Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

 • Spośród odpowiedzi nadesłanych do 24.01.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
 • Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl
 • Fundatorem nagród – 5 zestawów kosmetyków Loton® z serii Art Design (mocny żel do włosów + mocny lakier do włosów + płyn do układania włosów + Conditioner nawilżająco-odżywczy) jest producent kosmetyków Loton®
 • Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.
 • Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
 • Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
 • W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
 • Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
 • Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany