Dzieje się Konkursy Najnowsze

Wygraj zestaw kosmetyków Eveline Cosmetics z serii bioHyaluron 4D®

Eveline Cosmetics bioHyaluron

Jak co roku Eveline Cosmetics w zestawach upominkowych promuje swoje najlepsze serie. Zestawy podarunkowe są bogate oraz pięknie opakowane.

Zestaw kosmetyków z serii bioHyaluron 4D®

100% kwas hialuronowy oraz krem na dzień i krem pod oczy z serii bioHyaluron® – dostępny w kilku kategoriach wiekowych – rewolucyjny program pielęgnacyjny zapewni optymalne nawilżenie nawet najbardziej odwodnionej i przesuszonej skórze. Formuła serum ze 100-procentowym kwasem hialuronowym głęboko nawilża i regeneruje skórę, opóźniając procesy starzenia się komórek
Cena ok. 37 zł w zależności od zestawu

Wygraj zestaw kosmetyków Eveline Cosmetics z serii bioHyaluron 4D®

Specjalnie dla użytkowniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl firma Eveline Cosmetics ufundowała 10 świątecznych zestawów kosmetyków z serii bioHyaluron 4D®.  Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Który z kosmetyków Eveline jest twoim ulubionym? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 06.12.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, wpisując w temacie wiadomości: „Mikołajkowy konkurs z Eveline – Dojrzalakobieta.pl”.

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 06.12.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 10 świątecznych zestawów kosmetyków Eveline z serii bioHyaluron 4D®  jest Eveline Cosmetics.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany

Komentarze (4)

Emilly27k

5 lat temu

Zapowiada się fajny konkurs z miłą i znaną kosmetyczną nagrodą.

eve

5 lat temu

moja ulbiona firma kosmetyczna, swietna jest!

filodendron 2

5 lat temu

Firma Eveline jest mi znana ze znakomitej jakości. Kto wygra będzie miał duzo szczęścia 🙂

pati25

5 lat temu

Super kosmetyki do wygrania 🙂 Z cennym kwasem hialuronowym w składzie

Zostaw komentarz