Bielenda-Plasma-Repair-Complex

Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność i blask, na szczęście istnieją kosmetyki, które stosowane regularnie spowalniają procesy starzenia.

Bielenda z myślą o kobietach, które pragną cieszyć się piękną cerą, opracowała linię kosmetyków Biotechnologia Ciekłokrystaliczna 7D 50+ Plasma Repair Complex.  To profesjonalna, niezwykle skuteczna seria produktów o działaniu przeciwzmarszczkowym, która radykalnie zwalcza wszystkie widoczne oznaki starzenia.

W kosmetykach z linii Biotechnologia Ciekłokrystaliczna 7D 50+ Plasma Repair Complex wykorzystano zaawansowaną technologicznie formułę drugiej generacji oraz innowacyjną i biozgodną ze skórą bazę ciekłokrystaliczną z Plasma Repair Complex. Ich połączenie tworzy inteligentny system transportu składników aktywnych bezpośrednio do głębszych warstw skóry, dzięki czemu krem może działać na poziomie komórkowym (od wnętrza skóry). Inteligentne formuły przeciwstarzeniowe rewelacyjnie walczą z oznakami upływającego czasu aż na 7 płaszczyznach i gwarantują skórze dojrzałej spektakularne efekty w redukcji zmarszczek oraz dogłębne nawilżenie.  Kosmetyki zawierają najsilniejsze składniki przeciwzmarszczkowe, które wnikają głęboko, osiągając maksymalne stężenie w miejscu działania.

Kremy na bazie ciekłokrystalicznej to kremy idealne, zainspirowane naturalną budową skóry. W odróżnieniu od zwykłych kremów ich struktura jest fizjologicznie zgodna ze strukturą skóry, dzięki czemu składniki aktywne mają ułatwioną penetrację w jej głąb i są natychmiast przez nią absorbowane. Struktura kremu na bazie ciekłokrystalicznej zawiera idealnie kompatybilne ze skórą lipidy membranowe, które wspierają jej naturalną barierę lipidową, zapewniają znaczny i długotrwały wzrost nawilżenia skóry oraz kontrolowane, stopniowe uwalnianie substancji aktywnych, dzięki czemu mogą one działać o wiele skuteczniej niż w zwykłych kremach.

Jeśli chcesz przekonać się na własnej skórze o skuteczności działania kosmetyków Bielenda Biotechnologia Ciekłokrystaliczna 7D 50+ Plasma Repair Complex, już dziś weź udział w naszym konkursie. Dzięki uprzejmości producenta mamy do rozdania 3 zestawy tych innowacyjnych specyfików. W skład każdego pakietu wchodzą następujące kosmetyki:

  • Bielenda Biotechnologia Ciekłokrystaliczna 7D 50+ Plasma Repair Complex – Liftingujący krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50+
  • Bielenda Biotechnologia Ciekłokrystaliczna 7D 50+ Plasma Repair Complex – Regenerujący krem-koncentrat przeciwzmarszczkowy na noc 50+
  • Bielenda Biotechnologia Ciekłokrystaliczna 7D 50+ Plasma Repair Complex – Liftingująca maseczka przeciwzmarszczkowa 50+.

Aby zdobyć jeden z zestawów wystarczy dokończyć poniższe zdanie.

„Idealny krem przeciwzmarszczkowy powinien…”

Spośród nadesłanych zgłoszeń nagrodzimy najciekawsze wypowiedzi.  Na zgłoszenia czekamy do 28.06.2015 r. do godziny 23:59.  Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl

 

Życzymy powodzenia!

Więcej informacji nt. kosmetyków Bielenda znajdziesz na stronie internetowej.

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych  do 28.06.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 3 zestawów kosmetyków Bielenda Biotechnologia Ciekłokrystaliczna 7D 50+ Plasma Repair Complex jest Bielenda.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu tygodnia od jego zakończenia.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) W zgłoszeniu konkursowym dopuszczalne jest wprowadzenie dodatkowego zdania lub zdań w celu wyjaśnienia swojej koncepcji.
6) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
7) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
8) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
9) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany