pharmaceris-zestaw-kremow

Wakacje zaczęły się kilka dni temu, a co za tym idzie nadeszła pora spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, korzystania z kąpieli słonecznych i wodnych. Zarówno podczas plażowania, jak i wakacji w mieście należy zadbać o właściwą ochronę przeciwsłoneczną.

Podczas letnich miesięcy najlepiej jest stosować kosmetyki wysokiej jakości SPF 30-50, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Właśnie do takich preparatów należą dermokosmetyki marki Pharmaceris , które będzie można wygrać w naszym konkursie organizowanym wspólnie z tą marką. Dzięki uprzejmości producenta mamy dla Was cztery zestawy kosmetyków ochronnych do twarzy. W skład każdego z pakietów wchodzą niżej wymienione preparaty.

• SUN PROTECT Nawilżający krem ochronny do twarzy SPF 30

• SUN PROTECT Hydrolipidowy krem ochronny do twarzy dla dorosłych i dzieci SPF 50+

pharmaceris-zestaw-kremow

Obydwa specyfiki polecane są do skóry delikatnej, wrażliwej i problemowej, która wymaga bardzo wysokiej ochrony przeciwsłonecznej. Są to bezpieczne dermokosmetyki, do których zadań należy ochrona przed oparzeniami słonecznymi oraz przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Stosowanie tych preparatów jest wskazane również u osób, które leczą się dermatologicznie lub poddają się zabiegom medycyny estetycznej.

Aby zdobyć jeden z czterech zestawów dermokosmetyków marki Pharmaceris należy dokończyć poniższe zdanie.

Idealne spędzone wakacje to dla mnie…..

Spośród nadesłanych zgłoszeń nagrodzimy najciekawsze wypowiedzi. Na zgłoszenia czekamy do 14.07.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl
Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 14.07.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 4 zestawów kosmetyków Pharmaceris, Seria S jest Pharmaceris.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu tygodnia od jego zakończenia.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany