Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Tasminy Perry pt. Pocałunek na pożegnanie!

Pocałunek na pożegnanie

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Kobiece ufundowało dwa egzemplarze powieści Tasminy Perry pt. Pocałunek na pożegnanie. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

 

Daj się porwać fenomenalnej opowieści, która dzieje się jednocześnie w obecnych czasach i ponad 50 lat temu. Fundamentem mostu łączącego obie rzeczywistości jest niezachwiana potęga miłości.

Rok 1961. Dziennikarka Rosamund Bailey czuje się spełniona zawodowo. Brakuje jej już tylko miłości. Gdy poznaje Dominica Blake’a, od samego początku wie, że to ten jeden, jedyny, najukochańszy. Jednak kiedy tylko skosztują odrobiny szczęścia, los wykręci im przykry numer. Czy wizja pięknej przyszłości rozwieje się jak dym?

Rok 2014. Głęboko w podziemiach muzeum, archiwistka Abby Gordon całkowicie przypadkowo natyka się na znalezisko, które zapiera dech w piersiach. Wypłowiała i stara fotografia przedstawia żegnającą się w miłosnym uścisku parę. Choć zdjęcie nie wygląda, jakby stanowiło wysoką wartość materialną, Abby czuje dziwną potrzebę zgłębienia jego historii. Szukając leku na złamane serce, Abby obsesyjnie próbuje dowiedzieć się, jaka romantyczna opowieść kryje się za wizerunkiem zakochanych.

Czy kobieta odnajdzie tajemniczy związek między subtelnym szeptem przeszłości, a obecnym krzykiem jej złamanego serca?

Wygraj powieść Tasminy Perry pt. Pocałunek na pożegnanie!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Tasminy Perry pt. Pocałunek na pożegnanie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

 • Jaka romantyczna opowieść wiąże się ze znalezionym zdjęciem?

 • Którą z książek Wydawnictwa Kobiecego chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Pocałunek na pożegnanie. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 03.05.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Pocałunek na pożegnanie”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 03.05.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy książki Tasminy Perry pt. Pocałunek na pożegnanie  jest Wydawnictwo Kobiece.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Wydawnictwo Kobiece w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (7)

pati25

5 lat temu

Na pewno to ciekawa,pełna wzruszeń historia.Życzę Wam Kobietki powodzenia w konkursie 🙂

Mindi

5 lat temu

Bardzo intrygująca książka, zachwyciłam się nią już od spojrzenia na okładkę 🙂 Jeszcze nie czytałam twórczości tej autorki, chętnie sięgnę po tę powieść.

linea

5 lat temu

Dziewczyny życzę Wam powodzenia w konkursie. Ja z pewnością nie będę brała udziału, ponieważ właśnie przed świetami udało mi się wygrać tą książkę i czekam na przesyłkę. Mam nadzieję, że będzie to ciekawa lektura. Powodzenia 🙂

  Aneczka2015

  5 lat temu

  Linea- moje gratulacje 🙂

   linea

   5 lat temu

   Dziękuję Aneczka2015 🙂

Aneczka2015

5 lat temu

Książka pewnie będzie ciekawa, trzeba pomyśleć nad ciekawą odpowiedzią…

Darla

5 lat temu

Muszę wymyślić coś ciekawego, bo zapowiada się ciekawa, wzruszająca historia:)

Zostaw komentarz