Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Stephanie Clifford pt. Wszyscy w górę!

wszyscy w górę

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Czarna Owca ufundowało pięć egzemplarzy powieści Stephanie Clifford pt. Wszyscy w górę.  Już dziś weź udział w naszym konkursie i zapewnij sobie dobrą lekturę na letnie wieczory.

Nowy Jork, Manhattan – dzielnica młodych i bogatych, gdzie trwa nieustanna pogoń za pieniędzmi i władzą.

Evelyn Beegan ma dwadzieścia sześć lat, jest bystra i dowcipna, ale nie czuje się pewnie w towarzystwie. Robi wszystko, by odnaleźć swoją ścieżkę w życiu i uwolnić się spod wpływu apodyktycznej matki. Wśród uprzywilejowanych kolegów czuje się gorsza. Jednak kiedy zaczyna pracę dla portalu społecznościowego dla elit, jest zmuszona się do nich zbliżyć.

Werbując nowych członków portalu, wkracza do środowiska najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi. Bycie częścią tego świata coraz bardziej ją uzależnia. Kiedy jej rodzina wpada w kłopoty, Evelyn desperacko stara się utrzymać pozory. Walczy, choć grunt usuwa jej się spod nóg…

Wygraj powieść Stephanie Clifford pt. Wszyscy w górę!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy powieści Stephanie Clifford pt. Wszyscy w górę, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jak nazywa się portal społecznościowy dla sławnych i bogatych,  dla którego pracuje Evelyn? Wymyśl własną nazwę serwisu.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 10 sierpnia  br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Wszyscy w górę”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 10.08.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 5 egzemplarzy powieści Wszyscy w górę jest Wydawnictwo Czarna Owca.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (10)

Emilly27k

8 lat temu

Życzę powodzenia koleżankom w konkursie. Ten konkurs sobie odpuszczam. Lubię cieszyć się szczęściem innych. 🙂

Mariola

8 lat temu

Współczesna historia dla współczesnych kobiet 🙂

Ilona

8 lat temu

Spodobał mi się opis, biorę udział 😉

eve

8 lat temu

fajna ksiazka i pomysl tez juz mam a jak to bedzie ocenione, zobaczymy wkrotce!

marta

8 lat temu

Podoba mi się okładka 🙂 Książka na pewno będzie interesująca, więc warto spróbować swoich sił w konkursie.

pati25

8 lat temu

Ciekawa nagroda książkowa 🙂

Daga

8 lat temu

Czy w grę wchodzi tylko odbiór osobisty czy jest możliwośc wysyłki ewentualnej nagrody?

    mkukurowska

    8 lat temu

    Regulamin mówi: „Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu”.

Zostaw komentarz