Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Penelope Douglas pt. Dręczyciel!

dręczyciel douglas

Specjalnie dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl wydawnictwo Septem ufundowało trzy egzemplarze powieści Penelope Douglas pt. Dręczyciel. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Książka pt. Dręczyciel jest pierwszą powieścią z serii „Fall Away” pióra Penelope Douglas. To bardzo emocjonalna, piękna opowieść o młodości, dojrzewaniu, przyjaźni i nienawiści, a także naturalistyczna, pikantna historia o wchodzeniu w dorosłość, kiedy sprawy proste i oczywiste nagle stają się skomplikowane, dziwne i… straszne.

Tate i Jared znali się od dzieciństwa. Łączyła ich przyjaźń, byli sobie bliscy. Wszystko się zmieniło, gdy oboje mieli czternaście lat. Z dnia na dzień Jared zaczął dręczyć Tate — bez wyraźnego powodu. Upokarzał ją, poniżał, robił wszystko, aby zrujnować jej życie. Im bardziej Tate schodziła mu z drogi, tym bardziej sadystycznie ją prześladował. Wreszcie Tate uciekła na rok do Paryża. To ją odmieniło: przestała być przerażoną, zaszczutą dziewczynką, stała się młodą, pewną swojej wartości kobietą. Stała się silna, bardzo silna i zdecydowana. I postanowiła, że nie pozwoli więcej się dręczyć. Wreszcie była gotowa podnieść głowę i nie cofać się przed swoim prześladowcą. Wiedziała, że nie będzie łatwo. Gdy przyjaciel staje się wrogiem, ma ogromną przewagę. Zna wszystkie sekrety, lęki, myśli swojej ofiary i wie, co zaboli najmocniej.

Dlaczego Jared stał się prześladowcą Tate? Jakie tajemnice skrywa? Możesz się tylko domyślać mrocznej przeszłości i niezagojonych ran, tych przerażających zdarzeń, które wszystko skomplikowały…

Powieści Penelope Douglas urzekają realistycznymi dialogami i opisami. Ich bohaterowie są prawdziwi i wyraziści, a opowiedziana historia – pasjonująca. Przygotuj się na śmiech i płacz, na współczucie i nienawiść, na wściekłość i strach, na ból i rozkosz, na niepokój i ulgę. Zatracisz się bez reszty i nie dasz rady oderwać się od kart tej książki.

Według „New York Times”, „USA Today” i „Wall Street Journal” Penelope Douglas jest autorką jednych z najlepiej sprzedających się powieści. Jej książki — bardzo prawdziwe, niezwykle wzruszające i pełne namiętności — przyciągnęły rzeszę wiernych czytelniczek. Penelope Douglas jest nauczycielką, mieszka z mężem i z córką w Las Vegas. Lubi jesienne kolory, zapach cytryn i zakupy w Target.

Wygraj powieść Penelope Douglas pt. Dręczyciel!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Penelope Douglas pt. Dręczyciel, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1.  Dlaczego Jared poniżał Tate? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej wyobraźni.

  2. Jaką książkę wydawnictwa Septem chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Dręczyciel. W odpowiedzi na to pytanie pomocna może okazać się strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 03.04.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Dręczyciel”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 03.04.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Penelope Douglas pt. Dręczyciel jest wydawnictwo Septem.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (6)

linea

5 lat temu

Bardzo fajny konkurs. Z chęcią wezmę udział w walce o nagrodę 🙂

Tayanna

5 lat temu

Zapowiada się ciekawa lektura. Chętnie dowiem się, dlaczego chłopiec prześladował swoją koleżankę. Może tak naprawdę się w niej zakochał?

pati25

5 lat temu

Ciekawy konkurs książkowy.Życzę dużo kreatywności 🙂

Aneczka2015

5 lat temu

Powodzenia w konkursie 🙂

Anastasia

5 lat temu

Lubię takie książki, w których nie wszystkie rzeczy są jasne i niektóre okrywa mgła tajemnicy.

dilma

5 lat temu

Zapowiada się naprawdę ciekawa książka – widziałam ją już w jakichś zapowiedziach, cieszę się, że teraz mogę wygrać ją w konkursie.

Zostaw komentarz