Życie, motocykle i inne niemożliwe projekty

Życie daje nam wiele możliwości, wystarczy tylko, że odpowiednio z nich skorzystamy. Bohaterka książki Katariny Bivald – Życie, motocykle i inne niemożliwe projekty, postanawia wykorzystać wolny czas i zmienić coś w swoim dotychczasowym życiu. Razem z Wydawnictwem Sonia Draga mamy dla Was konkurs, w którym do zdobycia są dwa egzemplarze książki.

Życie, motocykle i inne niemożliwe projekty – Katarina Bivald

W dniu osiemnastych urodzin Anette Grankvist przyrzekła sobie, że zrobi w życiu trzy rzeczy: nauczy się jeździć na motocyklu, kupi dom i będzie samowystarczalna. Dziewiętnaście lat później Anette rzeczywiście radzi sobie sama. Niestety mieszka w wynajętym mieszkaniu w Skogahammar i nie ma nawet prawa jazdy. Od dwunastu lat pracuje w sklepie Mat-Extra i w tym tysiącleciu nie była jeszcze na prawdziwej randce. Sytuacja wydaje się do przyjęcia, dopóki Anette mieszka razem z córką. Jednak gdy dziewczyna dostaje się na studia i wyprowadza do innego miasta, kobieta uzmysławia sobie, że istnieje spora różnica pomiędzy byciem samotną matką z dzieckiem, a byciem samotną matką bez dziecka. I że jakoś będzie musiała poradzić sobie z wolnym czasem, którego nadmiar nagle zaczął ją bezlitośnie przytłaczać. Zbliżająca się do czterdziestki Anette postanawia więc odnowić relację z pogrążającą się w otchłani demencji mamą i wreszcie zacząć realizować marzenia. Zapisuje się na kurs nauki jazdy na motocyklu i wdaje w szalony romans. Szybko jednak przekonuje się o tym, że wolność i przygody są znacznie bardziej skomplikowane, niż do tej pory jej się wydawało.

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Życie, motocykle i inne niemożliwe projekty Katariny Bivald!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Katariny Bivald pt. Życie, motocykle i inne niemożliwe projekty, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Główna bohaterka postanowiła nauczyć się prowadzić motocykl. Gdybyś była na jej miejscu, jaką niezwykłą pasją chciałabyś się zająć?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 8.08.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Życie, motocykle i inne niemożliwe projekty”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 8.08.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl
Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy powieści Katariny Bivald pt. Życie, motocykle i inne niemożliwe projekty jest Wydawnictwo Sonia Draga
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.