Dzieje się Konkursy

Wygraj książkę Yael Adler pt. Skóra. Fascynująca historia!

skóra fascynująca historia

Specjalnie dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Feeria ufundowało dwa egzemplarze książki Yael Adler pt. Skóra. Fascynująca historia. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Skóra to fenomenalny narząd! Największy, jaki ma do dyspozycji człowiek. To istny cud natury! Przekonaj się na własnej skórze o tym, jakie ma tajniki, i dowiedz się, jaki ty masz wpływ, na to by czuć się w niej dobrze.

Skóra wchodzi w nieustanną interakcję z otoczeniem: dokonuje pomiarów temperatury, wydziela wodę i rozmaite inne substancje oraz pobiera światło i przekształca je w ciepło. Oprócz tego za pomocą komórek zmysłowych, włosków i receptorów bada też cały czas, czy na zewnątrz jest wietrznie, zimno, a może sucho; czy dany przedmiot jest szorstki czy gładki; miękki czy twardy; spiczasty czy obły. Z najnowszych badań wynika nawet, że skóra prawdopodobnie „słyszy” dźwięki i czuje zapachy.

  • Jak zadbać o higienę, nie podrażniając skóry?
  • Jaki wpływ ma na nią żywienie?
  • Jak i dlaczego odbija się na niej stres?
  • Czym zwalczać trądzik?
  • Ile się opalać?
  • Co daje kwas hialuronowy?
  • Jak to jest z tatuażami?
  • Jak odróżnić niepokojące znamiona od zwyczajnych?
  • Strefy erogenne – obszar specjalnego zainteresowania

Największy narząd naszego ciała – skóra – jest na samym wierzchu. Nawet jeśli w naszym klimacie najczęściej ją okrywamy, i tak twarz, dłonie, dekolt, a często też ręce i nogi są na publicznym widoku. Tymczasem, narażona na ciągły kontakt ze środowiskiem, skóra co chwila płata nam figle. A to gdzieś się zaczerwieni, a to przesuszy, a to coś na niej wyskoczy. Nie można było tego wszystkiego lepiej urządzić?

Jael Adler – lekarz dermatolog i dietetyk pisze o skórze z nieukrywaną fascynacją. Skrupulatnie szuka odpowiedzi na dręczące nas pytania, zgłębia procesy zachodzące w skórze, obrazowo objaśnia jakie skomplikowane zadania musi wykonać ten narząd, byśmy mogli cieszyć się zdrowiem i atrakcyjnym wyglądem. Poczuć się piękni we własnej skórze.

Wygraj książkę Yael Adler pt. Skóra. Fascynująca historia!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy książki pt. Skóra. Fascynująca historia, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jak chronisz skórę przed słońcem?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 25 stycznia br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Yael Adler”.

Życzymy powodzenia!

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Wydawnictwa Feeria.

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 25.01.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy książki Yael Adler pt. Skóra. Fascynująca historia jest Wydawnictwo Feeria.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Wydawnictwo Feeria w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (10)

Lucia

7 lat temu

Moja córka byłaby zadowolona z tej książki, powalczę o nią. Czekam tylko na przypływ kreatywności.

Rosie

7 lat temu

Trudno przejść obojętnie obok tak ciekawej książki, której tematyka dotyczy każdej z nas:)

yolka

7 lat temu

Widziałam, że książka zbiera przychylne recenzje, zapowiada się intrygująca lektura:)

pati25

7 lat temu

Na pewno wiele ciekawych informacji na temat skóry.Powodzenia w konkursie 🙂

joginka

7 lat temu

Mam nadzieję, że niebawem poznam sekrety funkcjonowania skóry. Zgłoszenie wysłałam, teraz trzeba czekać już tylko na wyniki.

Lily

7 lat temu

Zgłoszenie wysłane:)

Aneczka2015

7 lat temu

To może być ciekawa lektura za długie zimowe wieczory 🙂

rosalia

7 lat temu

Warto się dowiedzieć więcej nt. skóry, w końcu należy jej poświęcić należytą uwagę, aby nie dorobić się przedwcześnie zbyt wielu zmarszczek.

alicia_P

7 lat temu

Zgłoszenie wysłane – chętnie przeczytam ten zagraniczny bestseller:)

olina

7 lat temu

Zaraz zastanowię się nad odpowiedzią i wyślę zgłoszenie – bardzo interesują mnie tematy okołokosmetyczne:)

Zostaw komentarz