Dzieje się Konkursy

Wygraj książkę Wesoła rozwódka Iwony Czarkowskiej!

Wesoła rozwódka

Czy rozwódka może być wesoła? Oczywiście, że może! W końcu rozwód warto potraktować jak nowy początek. Wraz z Wydawnictwem Replika mamy dla Was trzy egzemplarze książki Wesoła rozwódka, której autorką jest Iwona Czarkowska. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Rozwódka wcale nie musi być kobietą smutną i przegraną!

Życie może rozsypać się w mgnieniu oka. Jednego dnia jesteś szczęśliwą mężatką i urządzasz nowy dom, a następnego do twoich drzwi puka obca kobieta i oznajmia, że ukochany mąż od dawna cię zdradza. To właśnie przytrafiło się Alicji. Wyprowadza się, składa pozew o rozwód i zaczyna nowe życie w kawalerce, której użycza jej przyjaciółka. Na przekór wszystkim postanawia udowodnić, że rozwódka nie musi być wcale stracona dla świata. Może być wesoła i cieszyć się nowym życiem! To nowe życie najlepiej rozpocząć z rozmachem i przytupem. A jak konkretnie? Alicja już wie i postanawia pomóc innym kobietom, które spotkało to, co ją, i pokazać im, że życiem można się cieszyć nawet po rozwodzie. A może przede wszystkim po rozwodzie?
Będzie wesoło i będzie się działo!

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Wesoła rozwódka Iwony Czarkowskiej!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Wesoła rozwódka Iwony Czarkowskiej od Wydawnictwa Replika, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Gdybyś była na miejscu Alicji – bohaterki książki, co zrobiłabyś po rozwodzie?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 7.09.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Wesoła rozwódka”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 7.09.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl
Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Iwony Czarkowskiej pt. Wesoła rozwódka jest Wydawnictwo Replika
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

Komentarze (3)

pati25

3 lata temu

Książka na pewno ciekawa,zabawna.Powodzenia 🙂

Mindi

3 lata temu

Taka książka na wesoło może być inspiracją do nowego życia zdradzonych kobiet. Każda kobieta zasługuje na szczęście a ta skrzywdzona tym bardziej, więc mam nadzieję, że taką historię tu znajdę 🙂

Aneta

3 lata temu

Rozwodzic sie póki co nie zamierzam, więc cieżko mi jakąś historię wymyślić 😉
ale książka wygląda na fajną – powodzenia w konkursie!

Zostaw komentarz