Wygraj książkę dla dzieci Wielka afera w teatrze lalek!

Wielka afera w teatrze lalek

Co może wydarzyć się w teatrze lalek? Tajemnicze okoliczności, podejrzani i chęć rozwiązania zagadki to z pewnością najlepsza zachęta do tego, by sięgnąć po książkę „Wielka afera w teatrze lalek” autorstwa Beaty Sarnowskiej. Wraz z Wydawnictwem Skrzat mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać książkę, idealną na wakacyjny czas!

W olsztyńskim teatrze lalek wybucha afera! – premiera książki Wydawnictwa Skrzat

Krakowskie Wydawnictwo Skrzat, niezwykle popularne wśród dzieci i młodzieży, właśnie wydało książkę, która ma szansę zostać najbardziej pożądanym detektywistycznym tytułem wakacji!

Podczas spektaklu w Olsztyńskim Teatrze Lalek w niewyjaśnionych okolicznościach znika pochodząca z Kopenhagi wypożyczona kukła Królowej Śniegu. Kama, Zuza, Krzysiek i Święty, obecni na lekcji teatralnej, przypadkiem dowiadują się o kradzieży i postanawiają w tajemnicy przed dorosłymi wytropić złodzieja lalek. Kto nim jest? Zadłużona szatniarka, zwolniony portier czy szukająca zemsty krawcowa? A może należy poszerzyć krąg podejrzanych?

„Wielka afera w teatrze lalek” to prawdziwy detektywistyczny majstersztyk, który już dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem – nie tylko dzieci! Beata Sarnowska, autorka także popularnej questingowej „Tajemnicy zaginionej kotki”, przygotowała dla młodych czytelników kolejny literacki rarytas.

Rozejrzyj się! Bądź uważny! Rozwiązanie zagadki jest bliżej, niż myślisz…

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Beaty Sarnowskiej – „Wielka afera w teatrze lalek”!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy książki Beaty Sarnowskiej – „Wielka afera w teatrze lalek”, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe:

Jakie przedstawienie teatralne pamiętasz z czasów dzieciństwa?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 27.06.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Wielka afera w teatrze lalek”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 27.06.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl
Nagrodami w konkursie są  2 egzemplarze książki Beaty Sarnowskiej pt. „Wielka afera w teatrze lalek” wydane przez Wydawnictwo Skrzat.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Wydawnictwo Skrzat w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

8 KOMENTARZE

  1. Nie mam małych dzieci i wnuków też się nie doczekałam jeszcze, dlatego nie wezmę udziału w konkursie. Ale będę pamiętała o książce gdyż się wybieram do znajomych, którzy mają dzieci. Bardzo mi się recenzja spodobała, więc kupię im tę książeczkę 🙂

    • Swietny pomysł ,zawsze obdarowuję dzieci czy wnuki znajomych ksiazkami ,jako dziecko bardzo cieszylam sie z prezentu ksiazkowego .Co mnie bardzo cieszy to to ,że mój 5 letni wnuk Cezary ,najbardziej ciszy się z podarowanej ksiazki ,pózniej dopiero ogląda pozostale prezenty .Sama radosc dla mnie fanki czytania 🙂 pozdrawiam

  2. Dużo czytam z wnukami ,dużo ksiazek mamy ,wszystkie kochamy .Każdą przygarniemy ,przeczytamy i oczywiscie pokochamy .Gram dla moich kochanych Cezarek i Olafiś <3 <3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ