Wkładka urologiczna pozwala zachować prawidłową higienę, jeśli cierpisz na nietrzymanie moczu. Kiedy powinno się ją stosować? Czy warto mieć ją zawsze pod ręką?

Najwięcej kobiet cierpi na lekkie nietrzymanie moczu (podczas 4godzin wycieka mniej niż 100 ml). Mimo tego że jest to stosunkowo niewielka ilość, jest wystarczająca, by zniechęcić panie do podejmowania codziennych aktywności. Rezygnują ze sportów, spacerów, wizyt u fryzjera, kosmetyczki, wypadów do kina – po prostu boją się, że zdarzy się im „wypadek”, czyli niekontrolowany wyciek, albo że nie zdążą na czas do toalety. Właśnie dla nich Seni Lady stworzyła wkładki urologiczne.

Czym jest wkładka urologiczna?

NTM to przypadłość kłopotliwa, polega na niekontrolowanych wyciekach moczu. Nie potrafimy kontrolować swojego pęcherza, co jest przyczyną wstydu i strachu przed wychodzeniem z domu. Codzienne, zwykłe czynności stają się wyzwaniem.

Wyciekający mocz wsiąka w bieliznę, w ubrania. Zostawia plamy, brzydko pachnie, może zostawić odparzenia w miejscach, gdzie mokry materiał dotyka skóry. Aby się przed tym uchronić stosujemy wkładki urologiczne, które skutecznie zatrzymają wilgoć i zabezpieczą nas przed nieprzyjemnym zapachem.

Wkładka urologiczna Seni Lady, mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów, jest bardzo chłonna. Zawiera specjalny wkład chłonny z włókniną EDS która skutecznie rozprowadza i zatrzymuje wilgoć, a dzięki zawartości systemowi Odour Stop zmniejsza powstawanie nieprzyjemnego zapachu.