Regina Brett zadebiutowała książką pt. „Bóg nigdy nie mruga”, która szturmem podbiła serca czytelników. Sukces przypieczętowało gorące przyjęcie publikacji „Jesteś cudem”. Dla miłośników talentu Reginy Brett mamy dobrą wiadomość. Już 5 listopada na półki w księgarniach trafi jej najnowsza książka zatytułowana „Bóg zawsze znajdzie ci pracę”.

Adresatami publikacji, która niebawem ukaże się na rynku wydawniczym, są ludzie, dla których dotychczas wykonywana praca przestała być źródłem satysfakcji. Z książką powinny zapoznać się również osoby, które pragną spojrzeć na swój zawód w nowym świetle oraz wszyscy szukający swojego miejsca. „Bóg zawsze znajdzie ci pracę” to zbiór inspirujących historii, to „50 lekcji, jak szukać spełnienia”.

W zeszłym roku Regina Brett przyleciała do Polski, aby spotkać się z czytelnikami. Jej wizyta spotkała się z ciepłym przyjęciem. Wydawnictwo Insignis z radością informuje, że autorka przyleci do Polski ponownie, by promować swoją najnowszą książkę. Spotka się z czytelnikami w Krakowie i w Warszawie (w środę 19 listopada 2014 godz. 18.00 w Empiku przy ul. Marszałkowskiej 116/122).

Autor zewnętrzny

Źródła zdjęć:

  • Wydawca