„Marzec miesiącem kobiet” – pod takim hasłem w Gdańsku realizowany będzie cykl warsztatów dla kobiet bezrobotnych lub chcących zmienić swoje życie zawodowe.

Projekt realizowany jest przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy (WUP) w Gdańsku.

W ramach warsztatów, uczestniczki będą mogły uzyskać indywidualne porady zawodowe.

Zajęcia podzielone będą na bloki tematyczne: – “Umysł, dusza, ciało – każda kobieta to cud” – blok poświęcony odkrywaniu własnych talentów, nauka radzenia sobie ze stresem itp. – “Kobieta jest z Wenus – rzecz o wizerunku” – blok o kreowaniu wizerunku i autoprezentacji w procesie poszukiwania pracy – “Być kobietą przedsiębiorczą” – warsztaty poświęcone prowadzeniu i zakładaniu własnej działalności gospodarczej – “Kobieta i prawo” – blok poświęcony prawu pracy, umowom dotyczącym zatrudnienia, uprawnieniom kobiet w okresie ciąże, ubezpieczeniom społecznym itp.

Warsztaty odbywać się będą od 4 do 27 marca w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Gdańsku. Udział jest bezpłatny, organizatorzy wymagają jednak wcześniejszego zgłoszenia.

Więcej informacji na stronie: http://www.wup.gdansk.pl/poradnictwo_zawodowe/artykul/marzec-miesiacem-kobiet.html