Praca, codzienne obowiązki, rodzinne zobowiązania… Na co dzień musimy być stale gotowe do działania. Dlatego całkowity relaks w towarzystwie najlepszej przyjaciółki to przyjemność, na którą powinnyśmy sobie co jakiś czas pozwolić. Oferty last minute to szansa na spontaniczny i niedrogi wyjazd – dokąd najlepiej się wybrać?

Maroko – pyszna kuchnia

Jeżeli uwielbiacie pełną niezapomnianych smaków i barw kuchnię, a do tego nie przeszkadzają wam dość wysokie temperatury, świetnym celem podróży będzie Maroko. To doskonałe miejsce, aby rozpocząć swoją przygodę z Afryką oraz poznać jej niepowtarzalny klimat i bogatą kulturę. W Maroku czeka na nas wiele zabytkowych miejsc – zwiedzić trzeba koniecznie Marrakesz czy Agadir. Nie możemy przegapić wyprawy na słynny suk, czyli marokański targ, gdzie nie tylko zakupimy niezwykłe pamiątki, lecz także spróbujemy niespotykanych nigdzie indziej potraw. Jeśli lubimy romantyczne klimaty, świetnym pomysłem okaże się z pewnością wyprawa na pustynię oraz nocowanie w namiotach i nocne oglądanie gwiazd.

Wyspy Kanaryjskie – beztroskie plażowanie

Wyspy Kanaryjskie co roku odwiedza ogromna liczba turystów. Swoją popularność zawdzięczają nie tylko dogodnej lokalizacji oraz pięknym, rozległym plażom, lecz także wyjątkowej pogodzie nazywanej wieczną wiosną. Kanary to także ogromna różnorodność – każdy znajdzie z pewnością wyspę odpowiadającą indywidualnym preferencjom. Możemy więc wybrać się w miejsce zarówno bardzo spokojne i romantyczne, jak też mocno imprezowe. Jeszcze gdzie indziej wyruszą zapewne amatorzy sportów wodnych. Ze znalezieniem atrakcyjnej wycieczki na Wyspy Kanaryjskie nie powinno być najmniejszego problemu – wiele ciekawych ofert typu last minute ma np. biuro podróży BeeFree. Wystarczy wybrać dogodny termin oraz odpowiedni hotel i cieszyć się pełnym relaksem.

Tajlandia – szczypta egzotyki

Uwielbiacie egzotyczne klimaty, dobry masaż i niepowtarzalne smaki? Tajlandia z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę – trudno o drugie tak przyjazne miejsce, w którym tak łatwo można zregenerować ciało i umysł. Osoby ceniące sobie spokój z zachwytem odnajdą własne miejsce na jednej z mało uczęszczanych wysp, gdzie będą mogły cieszyć się własnym kawałkiem plaży z malowniczymi palmami. Jeżeli lubicie szalone imprezy, miejsc do zabawy także tam nie zabraknie. Oprócz tego na każdego czeka pełen chaosu i niezwykłych zaułków Bangkok, znane na całym świecie jedzenie czy tajskie masaże. Tajlandia to egzotyka w przyjaznym wydaniu mogąca stanowić doskonały wstęp do innych dalekowschodnich wypraw.

Spontaniczne wczasy z przyjaciółką to świetna sprawa – pozwalają nabrać dystansu, zregenerować siły i z energią wrócić do codziennych obowiązków. Wybierzmy miejsce, które odpowiadać będzie naszym ulubionym formom spędzania wolnego czasu.