L`Oreal Rouge Signature

Lubisz malować usta?  Najbardziej odpowiadają ci szminki w płynie o matowym wykończeniu, gdyż te charakteryzują się najlepszą trwałością? Niestety, tego typu pomadki lubią obciążać usta, sklejać je i wysuszać. Przedstawiamy ultralekkie matowe pomadki w płynie.

L`Oreal Rouge Signature pomadki w płynie

Tych szminek w ogóle nie czuć na ustach. Początkowo mają one wodnistą konsystencję, przez co słabo kryją i trzeba nałożyć kilka warstw produktu, ale ta cecha sprawia, że na wargach są leciutkie niczym piórko. Pomadki w płynie L`Oreal Rouge Signature już po kilku minutach całkowicie zastygają do matu. Wówczas stają się nie do zdarcia. Na szklance nie pozostawiają żadnego śladu. Przy jedzeniu troszkę się ścierają, na szczęście równomiernie, dlatego też nie ma konieczności nanoszenia poprawek do makijażu. Podczas noszenia nie wysuszają ust. Do wyboru mamy wiele odcieni – malinową czerwień, krwistą czerwień, pomarańczową czerwień, wrzos, jasny róż, neonowy róż wpadający w fuksję, fiolet, ciemny, dwa jasne brązy. Każda kobieta znajdzie tutaj szminkę idealną do swojego typu urody oraz preferencji kolorystycznych.

L`Oreal Rouge Signature

Bell Hypoallergenic Mat pomadka w płynie

Pomadki z tej serii są bardzo dobrze napigmentowane, nie są tak wodniste jak L`Oreal Rouge Signature. W rezultacie wystarczy jedno pociągnięcie, by pokryć usta wybranym kolorem. Szminki Bell Hypoallergenic Mat bardzo szybko zastygają do matu, przez co należy się pospieszyć z nanoszeniem ewentualnych poprawek. Są bardzo trwałe, utrzymują się na wargach do 8 godzin. Nie wysuszają ust, praktycznie w ogóle nie czuć, że wykonałyśmy makijaż tej części twarzy. Pomadka Bell Hypoallergenic Mat w ciągu dnia nie pęka, nie skleja warg. Jest niezwykle komfortowa w noszeniu. Nie ściera się podczas picia, ale podczas jedzenia równomiernie znika z ust. Po nietłustej przekąsce nie musimy poprawiać makijażu, gdyż szminka dzielnie trwa na swoim miejscu.  Do wyboru mamy wiele pięknych róży, czerwieni i nudziaków. Jakościowo szminki Bell Hypoallergenic Mat dorównują L`Oreal Rouge Signature, ale są od nich kilkukrotnie tańsze.

Bell Hypoallergenic Mat pomadka w płynie