Seks

Triki, które stosują faceci, by zaciągnąć kobietę do łóżka

Triki, które stosują faceci, by zaciągnąć kobietę do łóżka

Mężczyźni potrafią być bardzo kreatywni, gdy chcą zaciągnąć kobietę do łóżka.  Jednak kobieta z wysoko rozwiniętą inteligencją emocjonalną w mig rozpozna te tanie zagrywki i nie da sobie robić wody z mózgu. Przedstawiamy triki, które stosują faceci, by zaciągnąć kobietę do łóżka.

Składanie wielkich obietnic bez pokrycia

Gdy facet chce przespać się z kobietą, zgodzi się na wszystko, co ma nastąpić w przyszłości. Potrafi naobiecywać naprawdę wiele. Bez mrugnięcia okiem zgadza się na to, abyście w weekend pojechali do twoich rodziców albo poszli na imprezę z twoimi przyjaciółmi. Problem jest taki, że po wszystkim milknie na dobre i możesz szukać wiatru w polu. On obiecał ci to nie bez powodu, chciał, abyś poczuła, że traktuje cię poważnie, bo wtedy stajesz się bardziej skłonna do erotycznych igraszek.

Zgadza się ze wszystkim, co mówisz

Jeśli pleciesz nawet największe androny, a on się z tym zgadza bez zająknięcia, to dlatego, że ma gdzieś, jakie jest twoje IQ. Nie zamierza też ścierać się z tobą w dyskusji, bo i tak nie chodzi mu o bliską relację, lecz seks. Aby go uprawiać, nie trzeba natrafić na osobę szczególnie inteligentną.

Nadużywa słów: kocham cię

Jeśli mężczyzna na każdym kroku wypowiada ci te słowa na początkowym etapie znajomości, to możesz być pewna, że chce zamydlić twoje oczy i uśpić twoją czujność. Chodzi mu tylko o seks. Aby dopiąć swego, jest gotów trochę poudawać zakochanego, bo  wie, że kobiety tego potrzebują.

Próbuje cię upić

Jeśli widzisz, że facet chce cię upić, to wiedz, że coś się dzieje. Nie robi tego bez powodu. Zależy mu na tym, abyś była łatwiejsza i puściły ci wszystkie hamulce. Dlatego staraj się nie pić z facetem, dzięki temu zachowasz trzeźwy osąd sytuacji.

Mami cię komplementami

Mężczyźni wiedzą, że gdy kobiecie powie się mnóstwo komplementów, łatwiej jest ją uwieść. Czuje się wówczas piękna, doskonała i adorowana, a to szalenie mocno oddziałuje na płeć piękną. Często pozbawia ją naturalnych hamulców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *