celia-nude

Wczoraj zamieściłyśmy na naszym portalu pierwszą cześć recenzji dotyczących kosmetyków do malowania ust marki Celia. Zauważyłyśmy Wasze wzmożone zainteresowanie tymi produktami (zapewne dlatego, że są to dobrej jakości kosmetyki polskiej marki), dlatego też już dzisiaj umieszczamy drugą część naszych opisów. Zachęcamy każdą z Was do lektury. 

Celia, Pomadka – Błyszczyk 

Celia spełnia wymagania nowoczesnych kobiet, które wahają się pomiędzy stosowaniem błyszczyka i szminki – pomadka 2w1 łączy wszystkie zalety obu produktów. Posiada lekką formułę wzbogaconą o składniki nawilżające i witaminy E i C. Dzięki swoim nawilżającym właściwościom dodatkowo pielęgnuje usta. Posiada również eleganckie metaliczne opakowanie w złotym kolorze oraz apetyczny winogronowy zapach. Efekt to półtransparentny, lekki, a zarazem trwały makijaż ust ożywiony subtelnymi błyszczącymi drobinami.

IMG_3234

Wykończenie

Nawilżająca pomadka Celia pozostawia na naszych ustach półtransparentny, lekki oraz ożywiony drobinkami makijaż ust który sprawia wrażenie „mokrej tafli”. Usta pomalowane nawilżającą Celią wyglądają, jak po zastosowaniu błyszczyku, nie są jednak klejące.

Trwałość

Pomadki Celi pozostają na naszych ustach bez uszczerbku najczęściej przez okres 2-3 godzin bez jedzenia i picia. Jeśli chcemy przedłużyć ten efekt wystarczy, że ponownie przeciągniemy błyszczykiem po  wargach. Nie potrzebujemy do tego celu nawet lusterka, makijaż tą szminką wykonujemy bardzo szybko i prosto, zupełnie jak bezbarwnym balsamem lub pielęgnacyjnym sztyftem.

Pigmentacja

Pomadka-błyszczyk 2w1 charakteryzuje się delikatną pigmentacją. Podczas nakładania kolejnych warstw preparatu  możemy stopniować poziom krycia.

celia-pomadka

Nawilżenie

Pomadka Celia posiada lekką formułę wzbogaconą o witaminę C i E, dzięki czemu doskonale pielęgnuje i nawilża nasze usta. Podczas użytkowania tego kosmetyku nie musimy się martwić, o to że nasze wargi będą spierzchnięte i wysuszone. Podczas noszenia szminki na ustach nie odczuwamy nieprzyjemnego uczucia dyskomfortu.

Opakowanie

Pomadki marki Celia posiadają bardzo eleganckie, metaliczne opakowanie w złotym kolorze. Ponadto szminka jest  zamykana „klik” oraz zapakowana jest  w kartonik. Bardzo nas cieszy,  kiedy dobre produkty kosmetyczne są  „ubrane”  w zgrabne, funkcjonalne i charakterystyczne opakowania.

Cena

 10 zł

Kolory

Pomadka-Błyszczyk, 503 – przybrudzony odcień różu, idealny do codziennego makijażu.

celia-nude-503

Pomadka-Błyszczyk Nude, 604-  lekko brązowy odcień, typowy nude odpowiedni do wykonania stonowanego makijażu.

Celi-nude-604

 

 

Pomadka-Błyszczyk Care, 04 –  półtransparentna pomadka w kolorze brzoskwiniowym.

pomadka-blyszczyk-celia-4

 

Tekst sponsorowany