balsam-do-prostowania-wlosow

Wygładzający balsam nadający włosom teksturę. Moc utrwalenia (1-4): 1. Do włosów suchych trudnych do ułożenia i/lub skręconych. Idealny do rozprostowywania loków i włosów falowanych. Zapewnia efekt prostych włosów na dłużej. Ułatwia rozczesywanie i suszenie włosów. Zapobiega puszeniu się włosów, nie obciąża ich. Kontroluje, nawilżą i odżywia włosy. Włosy odzyskują elastyczność. Stają się zdrowe, proste, luźne i lśniące, odporne na wilgoć. Zapewnia delikatne utrwalenie. Przeznaczony dla każdego rodzaju włosów, przede wszystkim skierowany do włosów wymagających prostowania – loków i fal. Włosy długie i gęste. Zapach kwiatów orientalnych: drewno, piżmo.

WŁAŚCIWOŚCI:

Technologia: LISS-TEXTURE COMPLEX:

Polimery prostujące włosy: ochrona termiczna oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nadaje włosom połysk i miękkość.

Hydrolizat proteinowy: odżywia i odbudowuje włókna włosa. Ułatwia czesanie włosów i stylizację. Aminokwasy pochodzenia morskiego: działanie regenerujące i ochronne, wygładzanie włosa.

Rezultat: Ograniczenie zjawiska kręcenia włosów, wspomaganie prostowania. Włosy odzyskują elastyczność. Zdrowe, proste, luźne, lśniące włosy, odporne na wilgoć.

Sugerowana cena detaliczna: 39 zł

Artykuł sponsorowany