Artdeco-Long-Wear-Lip-Color-nr-024

Marzysz o szmince o delikatnej, jedwabistej konsystencji, która nada ustom głęboki kolor i zapewni wielogodzinną trwałość makijażu? Pomadki Artdeco Long Wear Lip Color są właśnie dla ciebie!

Wykończenie

Szminki Artdeco z linii Long Wear Lip Color charakteryzują się kremową konsystencją, toteż ich aplikacja przebiega sprawnie. Pomadki zapewniają efekt mokrych ust, który przypadł do gustu Irminie, redaktorce portali Dojrzalakobieta.pl i Mojealergie.pl

„Kompleks wąskich warg po raz pierwszy dał o sobie znać w liceum. Pomimo iż dawno opuściłam szkolne mury, wciąż nie potrafię oprzeć się wrażeniu, że moje wargi są ledwo widoczne. W związku z tym nie rozstaję się z błyszczykami i pomadkami o mokrym, połyskującym wykończeniu. Od kolegi, który na co dzień zajmuje się wizażem, dowiedziałam się, iż wąskie wargi można optycznie powiększyć, nadając im blask.  Szminki Artdeco Long Wear Lip Color idealnie sprawdzają się w tej roli, a ich aplikacja jest niezwykle komfortowa” – podkreśla Irmina.

Artdeco-Long-Wear-Lip-Color-nr-18 (7)

Trwałość

Pomadki Artdeco stanowią gwarancję długotrwałego, perfekcyjnego makijażu. Szminki z linii Long Wear Lip Color  są wręcz stworzone do biura i na wieczorne wyjścia ze znajomymi.  Jeśli chcesz dobrze się bawić, nie zerkając co chwila w lusterku, musisz przyjrzeć się tym pomadkom!

„Choć na co dzień chętnie podkreślam usta,  przed większym wyjściem skupiam się na makijażu oczu. Do tej pory z bólem serca rezygnowałam ze szminek w obawie przed nieestetycznymi, kolorowymi obwódkami. Pomadki Artdeco Long Wear Lip Color z miejsca zaskarbiły sobie moją sympatię doskonałą trwałością. Pomimo kremowej konsystencji utrzymują się na ustach dobrych kilka godzin, z warg ścierają się równomiernie bez efektu „konturówki”. Niestraszne im drobne przekąski i napoje. Szminkę Artdeco miałam na ustach kilka dni temu podczas wesela mojej koleżanki,  po raz pierwszy nie kontrolowałam makijażu, nerwowo przeglądając się w lusterku. Wprawdzie po kilku godzinach dobrej zabawy musiałam nałożyć kolejną warstwę kosmetyku w celu wzmocnienia efektu, ale  pomadkę mogę z czystym sumieniem polecić każdej kobiecie, która wybiera się na ważną uroczystość” – mówi Agata  z działu SEO.

Artdeco-Long-Wear-Lip-Color-nr-019

Pigmentacja

Lubisz, gdy szminka nadaje ustom wyraźny kolor? Pomadki Artdeco Long Wear Lip Color dzięki dużej koncentracji pigmentów sprawiają, iż wargi wysuwają się na pierwszy plan, nadając makijażowi zmysłowy charakter.

„Czerwień (nr 18), którą miałam przyjemność nosić na ustach, sprawia, iż nawet w zwykłych jeansach i T-shirtach czuję się kobieco. Pigmentacja stanowi jeden z atutów szminek Artdeco Long Wear Lip Color, już jedna warstwa kosmetyku nadaje ustom wyrazu i sprawia, że wyglądają one po prostu lepiej” – twierdzi Jola, która na co dzień pracuje w dziale IT.

Artdeco-Long-Wear-Lip-Color (2)

Tekst sponsorowany