Nie bez powodu podkład jest ulubionym kosmetykiem kobiet. Odpowiednio dobrany tworzy nową, doskonalszą skórę. Ukrywa niedoskonałości i mankamenty urody. Jakie podkłady zasługują na uwagę?

Soraya Studio Cover make-up kryjący

Ten innowacyjny podkład zawiera witaminę E, która zapobiega powstawaniu wolnych rodników, odpowiedzialnych za procesy starzenia. Jednocześnie ten cenny składnik wykazuje właściwości nawilżające. Make-up kryjący swoje działanie opiera na doskonałych pigmentach i składnikach kryjących Za ich sprawą skóra staje się aksamitnie gładka. Jednocześnie podkład ujednolica koloryt cery i maskuje niedoskonałości. Make-up kryjący tuszuje drobne zmarszczki, przebarwienia i zaczerwienienia.

Wyżej wspomniany podkład gwarantuje nieskazitelny i naturalny wygląd przez wiele godzin. Za jego sprawą twarz jest przyjemna w dotyku. Make-up kryjący nie wysusza skóry. Korzystając z jego dobrodziejstw, nie odczuwamy dyskomfortu. Podkład sprawia, iż skóra wygląda naturalnie i świeżo.

Make-up kryjący jest adresowany do kobiet, które mają cerę normalną lub suchą. Kosmetyk przeszedł pomyślnie testy dermatologiczne.

Podkład jest dostępny w 4 odcieniach:

  • jasny beż
  • ciepły beż
  • naturalny
  • beżowy.

Kosmetyk znajduje się w tubce o pojemności 30 ml i kosztuje 12,99 zł.