Nieprzespane noce, stres, dieta, proces starzenia się skóry – to główne czynniki nadające nieatrakcyjny wygląd okolicy oczu. Cienie, opuchlizna, zmarszczki – z tymi mankamentami doskonale radzi sobie Energetyzujący Roll-on pod oczy dla cery dojrzałej, szwajcarskiej marki Skincode!
Ten innowacyjny produkt został stworzony aby nadać spojrzeniu młodzieńczy, pełen blasku wygląd poprzez trwałe chłodzenie, odświeżanie i nawilżanie delikatnej skóry wokół oczu.

Dzięki rozmiarowi i kształtowi z powodzeniem może być noszony w torebce lub kieszeni – jest również łatwy w użyciu dzięki aplikatorowi w postaci roll-on, a co za tym idzie może być użyty kiedy i gdzie chcemy – zaraz po przebudzeniu aby usunąć cienie i opuchnięcie, w samolocie zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia, przed spotkaniem lub po długim dniu przed komputerem aby odświeżyć skórę wokół oczu i nadać spojrzeniu wyrazistość.

Zastosowanie odpowiednio dobranych składników aktywnych m.in. Kompleksu Aktywnie Regenerującego Komórki Skóry ACR G2, zwiększa interakcję pomiędzy strukturami białkowymi w skórze. Dodatkowo, kofeina i kompleks z sezamu napinający skórę zapewniają jej odpowiednie ujędrnienie. Roll-on jest doskonały do codziennej pielęgnacji skóry wokół oczu oraz jako doraźna pomoc do natychmiastowego niwelowania opuchlizny okolicy oczu w trakcie dnia, również po nałożeniu makijażu.