SERUM SERUM SERUM młodość zawarta w kapsułkach

Po wakacjach skóra często jest odwodniona i przesuszona, potrzebuje silnej dawki substancji, które szybko zadbają o poprawę jej stanu. Na ratunek przychodzi SERUM SERUM SERUM od FOREO, które działa trójfazowo – odżywia, nawilża i odmładza.

 

Serum, a dokładniej Kapsułki Młodości od FOREO, to połącznie przeciwutleniaczy z nawilżającym kwasem hialuronowym, które odnawiają, ujędrniają i odżywiają naszą skórę. Kiedy najlepiej po nie sięgnąć? Jeśli posiadamy skórę suchą lub jeśli jest ona odwodniona, czyli stan przejściowy spowodowany zmianą temperatury, nadmiernym opalaniem, nieodpowiednim oczyszczaniem, a także złą dietą. Pojawia się wtedy uczucie ściągnięcia, skóra traci blask, może również być podrażniona.  Warto dlatego po wakacjach, kiedy skóra zdecydowanie bardziej potrzebuje nawilżenia, sięgnąć po SERUM SERUM SERUM. Zawarta w mikrokapsułkach formuła, bogata jest w skwalan, pomagający zwalczać wolne rodniki oraz stymulujący produkcję kolagenu.

SERUM SERUM SERUM młodość zawarta w kapsułkach

Serum najlepiej łączyć z odmładzającym masażem, wykonywanym za pomocą LUNY 3, aby składniki aktywne mogły docierać w głąb skóry i jeszcze bardziej ją odżywiać. Masaż powinniśmy wykonywać regularnie, ma on bowiem zbawienne działanie na naszą skórę. Podczas codziennego ok. 5-minutowego masażu twarzy możemy wymodelować jej owal. LUNA 3 wraz z dedykowaną aplikacją wskazuje nam, jak wykonać masaż liftingujący. Wykonany rano, likwiduje opuchliznę i sprawia, że cera nabiera blasku. Stosowany jako zabieg przed snem sprawia, że składniki aktywne lepiej się wchłaniają, skóra w trakcje snu szybciej się regeneruje i dotlenia.

SERUM SERUM SERUM młodość zawarta w kapsułkach

Saszetka SERUM SERUM SERUM o pojemności 2 ml dołączona jest do każdej szczoteczki LUNA 3, dzięki czemu możemy wypróbować, jak działa masaż z wykorzystaniem produktu do pielęgnacji od FOREO.

 

LUNA 3 i Serum dostępne są na stronie foreo.com, w Perfumeriach Douglas, na douglas.pl, sephora.pl i mintishop.pl

Serum Mikrokapsułki Młodości: 249 zł/LUNA 3: 849 zł.