bionigree serum oczyszczające do skóry głowy

Naturalna pielęgnacja wydaje się być najlepszym rozwiązaniem, szczególnie w dobie chemicznych dodatków i konserwantów. Coraz częściej sięgamy po kosmetyki inspirowane naturą, czyli tym, co nas otacza. Marka BIONIGREE prezentuje nam zdrowy wymiar pielęgnacji. Serum oczyszczające do skóry głowy BIONIGREE z olejkiem z czarnej porzeczki to kosmetyk, po który warto sięgnąć. Dlaczego? Przekonajcie się sami!

 

Naturalne serum oczyszczające do skóry głowy BIONIGREE

Oczekiwania co do produktu są większe, kiedy mamy styczność z nowościami. BIONIGREE oferuje nam pierwszy na rynku tego typu kosmetyk do skóry głowy, który jest naturalnym produktem. Sam fakt wykorzystania naturalnych składników zachęca do przetestowania kosmetyku. Tym bardziej, że włosy są wizytówką kobiety, więc każda z nas stara się dbać o nie najlepiej, jak potrafi. Z pomocą przychodzą różnorodne kosmetyki, które nie zawsze spełniają nasze oczekiwania. Czy serum oczyszczające do skóry głowy BIONIGREE pozytywnie nas zaskoczyło?

serum oczyszczające do skóry głowy bionigree

Naturalny skład

W dobie chemicznych substancji znacznie uważniej przyglądamy się składnikom produktów, które zamierzamy stosować. Wracamy do natury, roślinnych związków i olejków, które mają niesamowite działanie. Podobnie jest z marką BIONIGREE, która zapewnia nam takie składniki jak olejek z czarnej porzeczki, kwasy AHA czy mydło kastylijskie. Olejek z czarnej z porzeczki może nie jest zbyt popularny, ale za to świetnie działa na problemy skórne, szczególnie skóry głowy. W pełni ekologicznym produktem jest także wspomniane mydło kastylijskie, które dokładnie oczyszcza i regeneruje skórę głowy, pozostawiając włosy czyste. To idealny składnik dla osób ze skórą wrażliwą czy alergiczną. Zaś kwasy AHA rozpuszczają się w wodzie, przez co poprawiają stan suchej skóry i nawilżają ją oraz regulują proces rogowacenia naskórka. Na problemy skóry głowy jak znalazł, w dodatku naturalnie i bezpiecznie.

 

Właściwości serum

Co zapewnia nam serum oczyszczające do skóry głowy? Producent obiecuje nam złagodzenie podrażnień i dokładne oczyszczenie włosów.  Nie są to obietnice bez pokrycia. Rzeczywiście możemy liczyć na lepsze efekty, niż po użyciu samego szamponu do włosów. Pasma są widocznie wypielęgnowane, co czuć w dotyku. Skóra głowy nie swędzi i nie piecze, zarówno w trakcie aplikacji, jak i po zmyciu serum. Włosy lepiej chłoną wszelkie składniki odżywcze z innych kosmetyków, które stosujemy do pielęgnacji, dzięki czemu możemy cieszyć się zdrowo wyglądającą i piękną fryzurą. Naturalne składniki serum nie tylko oczyszczają skórę, ale pielęgnują ją i odżywiają w przyjemny sposób.

 

Aplikacja kosmetyku

Jak przystało na serum, nakładamy je za pomocą pipety. Dwie pipety wystarczą na jednorazową aplikację. Kosmetyk ma formułę olejku, więc bardzo dobrze rozprowadza się na włosach. Po równomiernym masażu skóry głowy pozostawiamy serum na ok. 30 minut, by mogło efektywnie zadziałać. Zapach jest dość specyficzny lecz niedrażniący, jak to bywa w przypadku silnie perfumowanych produktów. Po tym czasie, gdy kosmetyk dobrze się wchłonie, myjemy włosy szamponem. Możemy użyć odżywki czy innych kosmetyków, które na co dzień wykorzystujemy do pielęgnacji i stylizacji włosów. Serum jest produktem z podstawowej linii BIONIGREE BASIC_01, z której polecamy także szampon i odżywkę do włosów.

serum bionigree

Opakowanie

Serum oczyszczające do skóry głowy BIONIGREE ukryte jest w szklanej, zgrabnej buteleczce o pojemności 100 ml. Kosmetyk jest bardzo wydajny, więc zapewni nam na naturalną pielęgnację przez długi czas. Dzięki pipecie łatwo zaaplikujemy produkt na włosy. Kosmetyk chroni kartonowe opakowanie w naturalnej stylistyce, nawiązującej do roślinnych składników, w tym wypadku porzeczek, z których olejek znajdziemy w składzie serum. Zielono – białe opakowanie prezentuje się estetycznie. BIONIGREE oferuje nam nie tylko ładną otoczkę, ale przede wszystkim cenne wnętrze, po które warto sięgnąć dla naturalnego piękna włosów.

Serum do skóry głowy BIONIGREE można kupić w sklepie internetowym  oraz na Allegro.

Partnerem artykułu jest BIONIGREE