Ach, te dzieciaki! Rodzina

Rodzinne wakacje w górach

rodzinne wakacje w górach

Góry nie bez powodu są często określane jako cud natury. Wyjazd w góry to idealny pomysł n wakacje z bliskimi. Jak zorganizować rodzinne wakacje w górach, by nie nudzić się nawet przez chwilę?

W górach jest pięknie!

Polskie góry mają swój niepowtarzalny klimat. Nie ma znaczenia, czy wybierzemy Karkonosze, Tatry czy góry Opawskie lub Stołowe. Wszystkie te miejsca są niepowtarzalne i piękne. Odnajdziemy w nich widoki, zapierające dech w piersiach. Odetchniemy czystym powietrzem, ciesząc się naturą wokół nas. Wyjazd w góry będzie doskonałą alternatywą dla tych, którzy wakacje dotąd spędzali nad morzem lub na zagranicznych wycieczkach. Góry są odpowiednie dla osób w każdym wieku, wystarczy tylko, że zorganizujemy takie atrakcje, które spełnią oczekiwania naszych bliskich. Rodzinne wakacje mogą być aktywne i atrakcyjne. Z naszą pomocą zaplanujecie urlop marzeń,pełen niezapomnianych wrażeń i emocji.

Wyciąg dla amatorów górskich wycieczek

Wielu osobom wyjazd w góry kojarzy się z morderczymi wspinaczkami i wymagającymi trasami. Do tego potrzebna jest nie tylko kondycja, ale przede wszystkim profesjonalny sprzęt i przygotowanie. Ale amatorzy równie dobrze odnajdą się pośród górskich szczytów. Od czego są wyciągi! Specjalnym wyciągiem krzesełkowym lub kolejką górską, z łatwością dostaniemy się na szczyt. Będziemy mogli podziwiać piękne widoki i bezkresne krajobrazy górskie. Taka przyjemność to niewielki wydatek, który zapewni nam niezapomniane wrażenia.

Park linowy dla odważnych

Odrobina adrenaliny podczas wakacji jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Spragnieni wrażeń, mali i ci nieco starsi, mogą skorzystać z atrakcji, jaką jest park linowy. W górach nie brakuje takich rozrywek. Wspinaczki pomiędzy drzewami, kolejka tyrolska i inne wytrzymałościowe przeszkody – to wszystko, czego uświadczymy w parku linowym. Nie musimy być prawdziwymi taternikami, by skorzystać z możliwości, jakie daje nam górskie otoczenie. Park linowy to atrakcja, która spodoba się nie tylko dzieciom. Dorośli równie chętnie z niego skorzystają.

Spacery górskim szlakiem

Aktywne osoby, dla których leżenie na plaży jest tylko stratą czasu, powinny wybrać wakacje w górach. Górskie szlaki są doskonałym miejscem do długich spacerów i oddechu od zgiełku miasta. Leśne otoczenie napawa spokojem i działa pozytywnie na zdrowie. Zestresowane osoby, które na co dzień ciężko pracują, z pewnością dobrze wypoczną w górach. Rodzinne spacery bardzo zbliżają, więc warto wykorzystać wolny czas, na tego typu wycieczki.

wakacjeRodzinne wakacje w górach to pomysł na ciekawy i aktywny wypoczynek. Nawet krótki wyjazd na weekend, będzie wspaniałym sposobem, na oderwanie się od codzienności. Urlop w górach dostarczy nam wielu pozytywnych emocji i dużą dawkę odpoczynku.

Katarzyna Antos

Komentarze (2)

Danusiate

7 lat temu

Właśnie wróciłam z urlopu w górach i przyznam, że już tęsknię za wędrowaniem… Góry dają mi poczucie wolności, pozwalają doładować akumulatory.

Emilly27k

7 lat temu

Czemu nie, jestem za. Sama mieszkam w okolicach gór i mogę powiedzieć ,że polecić je na wakacje z czystym sumieniem. W górach są fajne klimaty, można porozmawiać z ciekawymi ludźmi, poznać historię gór, zasmakować dobrej kuchni,świeże powietrze można poczuć.

Zostaw komentarz