Rewolucja w manicure hybrydowym - pierwszy taki zestaw w Polsce

Firma La Femme Professionnel wprowadziła nowy produkt, który umożliwia wykonanie trwałego manicure hybrydowego samodzielnie, w zaciszu domowy. Zestaw LUX UV&LED wraz z trzema lakierami 3in1Gel oraz Gel Removerem i białym blokiem można nabyć w sklepie internetowym lub stacjonarnym w Gdyni oraz  w Giżycku.

 

Dzięki produktowi profesjonalny manicure staje się prosty i dostępny, ponieważ aplikacja lakieru hybrydowego nie różni się niczym od manicure wykonanego standardowym lakierem. Bez bazy i bez nabłyszczacza, wystarczy nałożyć dwie warstwy hybrydy i utwardzić (pierwszą warstwę przez 30 sekund, drugą przez 60 sekund), a efekt utrzyma się aż do 21 dni.

Marka La Femme już od wielu lat jest kojarzona z profesjonalizmem, a z jej produktów korzystają profesjonaliści na całym świecie. Klientami La Femme są polskie stylistki, a w przeciągu kilku ostatnich lat do grona klientów dołączyły również stylistki z 14 krajów Europy.

Dzięki produktowi profesjonalny manicure hybrydowy staje się prosty i dostępny! Aplikacja lakieru hybrydowego nie różni się wiele od manicure wykonanego standardowym lakierem.

Krok pierwszy -przygotowanie płytki paznokciowej

Delikatnie usuń skórki wokół płytki paznokciowej oraz przy pomocy pilnika nadaj odpowiedni kształt paznokciom.

Za pomocą białego bloku o gradacji 100/180 zmatuj płytkę paznokciową. Jeżeli Twoje paznokcie są w słabszej kondycji nałóż bazę Base Coat UV&LED która dodatkowo zabezpieczy paznokieć.

 

Krok drugi – aplikacja lakieru

Pomaluj paznokcie lakierem hybrydowym 3w1 w taki sam sposób jak przy używaniu zwykłego lakieru do paznokci, zwracając szczególną uwagę aby nie zalewać skórek. Utwardź pierwszą warstwę lakieru 3w1 wykorzystując mini lampę UV&Led.

Włącz lampę, która automatycznie odmierzy czas 30 sekund i włóż do niej dłoń. Pamiętaj aby palce były złączone i nie dotykały ścianek lampy.

Krok trzeci – druga warstwa

Powtórz aplikację lakieru. Drugą warstwę należy utwardzić przez 60 sekund. W tym celu po automatycznie ustawionych 30 sekundach włącz lampę ponownie nie wyjmując dłoni. Jeżeli efekt pokrycia lakieru będzie niezadowalający powtórz czynność. Trzecią warstwę utwardź również przez 60 sekund.

Usuwanie hybrydy

Lakier hybrydowy 3w1 cechuje się bardzo wysoką trwałością i długo zachowuje połysk, dlatego jego usuwanie przebiega dokładnie tak jak w przypadku standardowej hybrydy.

Najpierw należy lekko naruszyć pilnikiem o gradacji 100/180 strukturę lakieru żelowego, cała jego powierzchnia powinna zrobić się matowa.

Paznokcie należy moczyć w miseczce z removerem dołączonym do zestawu przez około 10 – 15 minut.

Możemy również nałożyć na paznokcie waciki nasączone płynem, zawinąć w folie aluminiową i po 10 – 15 minutach odwinąć.

Następnie drewnianym patyczkiem usuwamy resztki lakieru. W przypadku mocnych kolorów może zaistnieć konieczność powtórzenia zabiegów.

Po ostatecznym usunięciu lakieru paznokcie warto nawilżyć oliwką a w dłonie wetrzeć krem nawilżający.