Ligunin Termostop

Mama jednej z naszych koleżanek, pani Anna, od 2 lat skarży się na objawy typowe dla wieku okołomenopauzalnego. W sposób szczególny dokuczają jej uderzenia gorąca, nocne poty i huśtawki nastroju. Niestety, pani ginekolog po przeprowadzeniu wywiadu stwierdziła, iż pani Anna nie może stosować hormonalnej terapii zastępczej. Mama naszej koleżanki została zatem zmuszona do poszukiwania alternatywnych sposobów łagodzenia uciążliwych objawów przekwitania. Przez ostatnie tygodnie testowała Ligunin® TERMOSTOP. Czy produkt okazał się skuteczny w walce z symptomami menopauzy? Sprawdźmy, jak ocenia go pani Anna.

Uderzenia gorąca, które atakują znienacka

Moim największym zmartwieniem są uderzenia gorąca, pojawiają się znienacka i zawsze w najgorszym z możliwych momentów. Często zmagam się z nimi w godzinach pracy, w której mam intensywny kontakt z klientem. Uderzenia gorąca niemal zawsze przyczyniają się do dekoncentracji, przez co naprawdę trudno jest mi skupić się na wykonywanym zadaniu. Na dodatek czuję ogromny dyskomfort, ponieważ zdaję sobie sprawę, że uderzenia gorąca widać na moim ciele. Skóra twarzy i dekoltu staje się zaczerwieniona. Nie pomaga nawet makijaż, w którym podkład odgrywa kluczową rolę. Ligunin® TERMOSTOP stosuję od 3 miesięcy, zauważyłam, że uderzenia gorąca pojawiają się rzadziej i są słabsze niż do tej pory. Przez kolejne tygodnie problem ulegał stopniowemu wyciszaniu. Obecnie uderzenia gorąca odczuwam naprawdę rzadko i są one stosunkowo słabe.

Zlewne poty źródłem dyskomfortu

Drugim problemem, z którym zmagałam się przez ostatnie 2 lata, były zlewne poty. Pani ginekolog wyjaśniła mi, że estrogeny nie tylko wpływają na naszą płodność i odpowiadają za dojrzewanie komórek jajowych, ale też oddziałują na szereg procesów zachodzących w naszym organizmie. W okresie okołomenopauzalnym jajniki wytwarzają coraz mniej żeńskich hormonów płciowych. Tymczasem estrogeny przyłączają się do receptorów estrogenowych w podwzgórzu, gdzie mieści się ośrodek termoregulacyjny. W rezultacie ich niedobór prowadzi zarówno do uderzeń gorąca, jak i zlewnych potów, które mają za zadanie schłodzić organizm, przywracając mu prawidłową temperaturę. O ile zlewne poty mają swoje biologiczne uzasadnienie, o tyle w codziennym życiu są bardzo uciążliwe. Do biura zawsze zabierałam zapasowe bluzki. Kąpałam się kilka razy dziennie i używałam antyperspirantów zapewniających wysoką ochronę. Jednak to nie wystarczało. Pocił się cały organizm, a nie tylko pachy, gdzie aplikuję dezodorant. W rezultacie często byłam cała mokra i czułam ogromny dyskomfort, wiedząc, że klienci widzą mokre plamy na bluzce i czole. Na dodatek po pewnym czasie pot nabierał charakterystycznej woni, a w biurze mogłam się tylko przebrać i przetrzeć ciało nawilżaną chusteczką. Odkąd stosuję Ligunin® TERMOSTOP, pocę się zdecydowanie mniej. Dzięki produktowi Ligunin® TERMOSTOP już nie muszę cały czas przejmować się mokrymi plamami. Odzyskałam dobre samopoczucie i swobodę w kontakcie z klientem.

Ligunin® TERMOSTOP kontra huśtawki nastroju

Mój mąż i córka często narzekali na moje wahania nastroju. Rano miałam dobry humor, po czym po godzinie zaczynałam wdawać się w niepotrzebne dyskusje, doszukując się problemów tam, gdzie ich nie było. Zmagałam się także z przewrażliwieniem. Znajomi często nie mieli nic złego na myśli, a ja odczuwałam smutek, ponieważ wydawało mi się, że zaczęli mnie krytykować. Huśtawki nastroju potrafią zdezorganizować cały dzień, dlatego ucieszyłam się, gdy dzięki suplementowi diety Ligunin® TERMOSTOP odzyskałam wewnętrzną harmonię i pogodę ducha. Stałam się spokojniejsza i bardziej stabilna emocjonalnie. Już nie brałam do siebie każdego zdania i nie analizowałam go słowo po słowie. Bliscy ucieszyli się, że zniknęła moja kłótliwość i towarzysząca jej płaczliwość. Sama czuję się o wiele lepiej.

W dalszym ciągu zamierzam stosować Ligunin® TERMOSTOP. W związku z tym, iż pomógł mi złagodzić dokuczliwe objawy menopauzy, poleciłam go swojej przyjaciółce, która również jest bardzo zadowolona z efektu działania wyżej wspomnianego produktu. Omawiany suplement diety okazał się wygodny w użyciu, bowiem ma on postać kapsułek, które można z łatwością połknąć, popijając wodą. Ligunin® TERMOSTOP należy zażywać zgodnie ze schematem: 2 kapsułki dziennie po posiłku. Na zakup omawianego produktu może pozwolić sobie każda kobieta, ponieważ jego cena nie jest wygórowana.

Więcej informacji nt. suplementu diety Ligunin® TERMOSTOP można znaleźć na stronie internetowej.