Pomysły na seks bez penetracji

Istnieją różne powody, dla których nie macie ochoty na tradycyjny seks. Może to być okres, zmęczenie etc. Przedstawiamy ciekawe pomysły na seks bez penetracji. Może któryś z nich okaże się dla Was inspirujący.

Kunyaza

To nic innego jak technika, która w Afryce Środkowej cieszy się dużą popularnością. Polega ona na podnieceniu kobiety,  gdy partnerka jest wystarczająco rozgrzana, mężczyzna zaczyna ocierać penisem o jej srom. Robi to zarówno z góry na dół, jak i od prawej do lewej. Jest to satysfakcjonująca dla obojga i często prowadzi do orgazmu każdego z partnerów.

Niepenetrująca zabawka

Jeśli macie ochotę na seks bez penetracji, sięgnijcie po zabawki erotyczne. Ale wykorzystajcie te, które nie wymagają penetracji. To także doskonały sposób na pobudzenie swoich stref erogennych i sprawienie sobie nawzajem ogromnej rozkoszy.

Wzajemna masturbacja

Pocałunki, przytulanie, głaskanie, muskanie etc. także potrafią być szalenie podniecające i orgazmogenne. Przeprowadźcie sobie taką sesję rozkoszy i czułości, a przekonacie się, że ma magiczną moc.

Zasłoń mu oczy i dotykaj różnymi przedmiotami

Ważne, aby różniły się one fakturą, tworzywem i ciepłotą. Używaj chłodnej  łyżki, miotełki do strzepywania kurzu, apaszki etc. Ważna jest zmienność, bo zróżnicowany dotyk sprawia większą przyjemność niż przyzwyczajanie partnera do jednego rodzaju bodźca.

Masaż olejkami

Kup odpowiedni olejek w sex shopie i wykonaj mu masaż erotyczny, skupiając się na strefach erogennych. To z pewnością sprawi mu przyjemność. Potem niech on doprowadzi cię do orgazmu w podobny sposób, masując twoje piersi i łechtaczkę.

Wspólna kąpiel

Napełnijcie wannę wodą i pianą, dodając do niej pachnący płyn do kąpieli, a następnie pieść go palcami pod wodą. To będzie mega przyjemne doznanie. Oczywiście nie zapominajcie o pocałunkach.