Wszyscy dietetycy podkreślają, że zdrowe, pożywne śniadanie jest podstawą każdej prawidłowej diety. Dbasz o linię, dbasz o zdrowie, dbasz o swój układ trawienny i dobre samopoczucie – zacznij dzień od płatków Sante!

Musli Lo bez Dodatku Cukru z inuliną

Nowe Musli Lo zostało stworzone z myślą o tych wszystkich, którzy chcą dłużej cieszyć się dojrzalakobieta.plm i energią oraz z uśmiechem zaczynać każdy dzień. Wyjątkowy skład Musli Lo pomoże ci zachować smukłą sylwetkę i uzupełnić dietę w cenne składniki odżywcze.

Musli Lo Sante zawiera Inulinę, która jest zaliczana do rozpuszczalnego błonnika pokarmowego, zawiera również fosfor, żelazo, cynk, miedź, magnez oraz kwas foliowy. Mamy do wyboru dwa rodzaje Musli Lo:

  • z jagodami Goji
  • z owocami

Granola z granatem

Nowa Granola z granatem i jagodami to kolejny produkt śniadaniowy firmy SANTE, który urozmaici nasz poranny jadłospis. Połączenie chrupiących płatków zbożowych, otrąb pszennych z porcją witamin w postaci owoców to również pokaźna dawka zdrowia o poranku.

Płatki Owsiane

Płatki owsiane są źródłem białka i błonnika pokarmowego, a także witamin z grupy B oraz witaminy E. Płatki owsiane Sante zalecamy stosować jako dodatek do zup mlecznych, owocowych bądź warzywnych, a także używać ich do przyrządzania wielu innych potraw i deserów.

Otręby Owsiane Wysokobłonnikowe

Otręby owsiane wysokobłonnikowe Sante zawierają aż 19% błonnika, w tym 6% beta glukanów. Według Rozporządzenia UE, dotyczącego oświadczeń zdrowotnych, produkty zawierające 1 g beta glukanów w porcji, mogą być znakowane jako obniżające poziom cholesterolu we krwi, przy czym efekt uzyskuje się przy spożywaniu 3 g dziennie – i tyle właśnie zawiera jedna porcja otrębów Sante!

Świetnie nadają się na panierkę do mięs lub dodatek do ulubionych sałatek i deserów.