Starzenie się skóry to proces nieuchronny i nie do zatrzymania. Można go jednak spróbować nieco chociaż spowolnić. Peeling GlykoPeel to jedna z takich metod.

Odbudowa i nawilżenie

Problemem starzejącej się skóry jest powolna utrata elastyczności i suchość. Pojawiają się zmarszczki, cera staje się mniej jędrna. Peeling GlykoPeel pozwala spowolnić te zmiany w sposób delikatny, ale zdecydowany. Najlepsze efekty daje na skórze normalnej, dojrzałej z niewielkimi lub średnimi zmarszczkami.

W składnikach preparatu znajdziemy takie elementy, jak kwas glikolowy, który ma działanie złuszczające i oczyszczające, ale również zestaw odżywczych witamin. Wyciągi z roślin – np. z morwy białej czy algi brunatnej – mają działanie przeciwrodnikowe, przeciwzapalne i nawilżające. Peeling kompleksowo oddziałuje na skórę, zmniejszając zmarszczki i odżywiając ją. Dzięki temu już po pierwszym zabiegu uzyskujemy efekt znacznie młodziej i witalniej wyglądającej cery. Jednak jak w przypadku wszelkich zabiegów kosmetycznych, również GlykoPeel daje najlepsze efekty, kiedy zastosuje się go kilka razy w odpowiednich odstępach czasowych. Największą skuteczność osiąga po 3-5 zabiegach w 2-3 tygodniowych odstępach. Peeling GlykoPeel wspomaga również inne terapie z serii anti-aging – zwłaszcza mezoterapię bezigłową.

Opis zabiegu

Zabieg składa się z 4 etapów, podczas których każdy preparat oddziałuje na zmianę pH skóry. Zabieg jest krótki, trwa do 20 minut. Etap pierwszy to przygotowanie do peelingu właściwego. Skóra zostaje oczyszczona. Nałożony na nią PREPEEL stopniowo będzie obniżał pH. Na podkład do peelingu właściwego nakładany jest PEELING. Będzie on złuszczał i stymulował skórę. Czas, przez jaki pozostanie na twarzy, uzależniony jest od wielu czynników, jednak nie przekracza 5 minut. Etap trzeci to neutralizacja peelingu, podczas której zablokowane zostaje działanie kwasu glikolowego a pH gwałtownie wzrasta. Etap czwarty to przywrócenie skórze normalnego pH poprzez nałożenie MGIEŁKI. Mgiełka ma składniki silnie odżywcze i regenerujące, dzięki wcześniejszemu peelingowi z łatwością przedostaną się one do wnętrza skóry i rozpoczną działania naprawcze.

Glykopeel można stosować niezależnie od pory roku. Jest wskazany dla cery, na której pojawiły się zmarszczki i przebarwienia. Pomoże odbudować elastyczność i blask skóry. Wyrówna nierówności, pomoże w usuwaniu trądziku pospolitego.