Oznaki, że on cię raczej nigdy nie zdradzi

Gdy wchodzisz w związek z facetem, często zastanawiasz się, na ile możesz mu ufać. Nie jesteś naiwna i zdajesz sobie sprawę, że mężczyźni mają problem z dochowaniem wierności jednej kobiecie. Przedstawiamy oznaki, że on cię raczej nigdy nie zdradzi.

Wspomina o dzieciach

Jeśli on ci wspomina o wspólnych dzieciach i wnukach, to znak, że myśli o tobie w poważnych kategoriach. Jesteś obecna w jego planach i marzeniach, a to już dużo znaczy. Poza tym mężczyźni, którzy cenią sobie więzi rodzinne, nie zdradzają.

Mówi ci komplementy

Jeśli mężczyzna często mówi ci komplementy, to znak, że mu się bardzo podobasz. Dbaj o siebie dalej tak, jak do tej pory, a cię nie zostawi. Pamiętaj, że mężczyźni to wzrokowcy, jeśli mają w domu przepiękną kobietę, to po co szukać im innej?

Jego kumple są wierni

To, w jakim towarzystwie się obraca, ma olbrzymi wpływ na jego postawę. Jeśli jego najlepsi koledzy zdradzają partnerki na potęgę, on także może ulec magii niezobowiązującego seksu. Jeśli natomiast są im wierni, to zdrada byłaby jednocześnie narażeniem się na ostracyzm.

Dąży do zgody

Jeśli to on pierwszy wyciąga rękę na zgodę, bądź dobrej myśli. Taki mężczyzna nie szuka zemsty poza związkiem, lecz chce naprawić to, co zaszwankowało w obecnej relacji. Zależy mu na tobie i jesteś dla niego bardzo ważna.

Wasz seks jest regularny i boski

Mężczyznom zależy na regularnym seksie. Jeśli regularnie zaspokajasz jego potrzeby, a on twoje, to naprawdę nie ma powodów, aby szukać podniet gdzieś indziej.

Nie przyłapałaś go na kłamstwie

Jeśli on mówi ci zawsze prawdę, to znaczy, że ma raczej prostolinijną naturę. Ceni sobie szczerość. Jak zacznie się coś złego dziać w związku, to będzie próbował to naprawić, a nie szukać pocieszenia w ramionach innej kobiety.

Krytycznie wypowiada się o zdradzie

Jeśli z jego wypowiedzi płynie jasny przekaz – on brzydzi się zdrady, nie potrafi zrozumieć osób niewiernych, to znak, że sam by tak nie postąpił.