Partner młodszy o 15 lat? Myślisz, że to zdarza się tylko w filmach, a poza tym, to się nie może udać. Co taki mężczyzna może zobaczyć w dojrzałej kobiecie? Co może Ci dać, czego jeszcze nie zaznałaś?

Partner w wieku mojego syna

Przystojny, zadbany trzydziestolatek, wysportowany i wykształcony. Twoja córka powiedziałaby, że to gorące ciacho i niezły towar. Totalne przeciwieństwo Twojego byłego męża. Czy taki “dzieciak” może być Twoim kochankiem? A dlaczego nie? Jeśli jesteś po 50-tce i jesteś singielką, możesz mieć każdego mężczyznę, jakiego zechcesz. Naprawdę! Dojrzałe kobiety są dziś atrakcyjne, przebojowe i odnoszą sukcesy zawodowe. Dlaczego nie miałyby prowadzić udanego życia uczuciowego i seksualnego?

Co on w Tobie widzi

Młodzi mężczyźni nie zawsze szukają partnerek w swoim wieku. Niekiedy mimowolnie zwracają uwagę na starsze kobiety, odnajdując w nich te cechy, których na próżno szukali u rówieśniczek. Młodzi panowie podziwiają w dojrzałych partnerkach nie tylko sferę wizualną – a trzeba przyznać, że panie po 50-tce potrafią o siebie naprawdę zadbać i wyglądają niekiedy bardziej ponętnie, niż niejedna 20-latka.

Przede wszystkim mężczyznom imponuje ich pewność siebie, wyrozumiałość, dojrzałość i stabilność emocjonalna. Jednak bywa i tak, że związek młodego mężczyzny i dojrzałej kobiety nie jest oparty o prawdziwą miłość i fascynację, a jest na przykład układem partnerskim, zawieranym dla kariery lub pieniędzy. Dobrze, jeśli taki związek od początku jest jasny i czytelny, jednak nie wszystkie kobiety zdają sobie z tego sprawę.