fluid Pharmaceris, SPF 50

 

Skóra problemowa – niezależnie czy jest naczyniowa, alergiczna, trądzikowa, nadwrażliwa, w trakcie leczenia dermatologicznego lub bezpośrednio po zabiegach medycyny estetycznej – potrzebuje delikatnej pielęgnacji i bardzo silnej ochrony przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, szczególnie promieniowania UV. Wymaga stosowania preparatów specjalistycznych, pozbawionych substancji uznanych za potencjalnie drażniące i posiadających optymalną ilość składników aktywnych, a jednocześnie zawierających filtry o wysokim faktorze. Promieniowanie słoneczne jest bowiem jednym z czynników zaostrzających stan skóry podrażnionej, zmienionej zapalnie, z widocznymi teleangiektazjami. Stosując preparaty z wysoką ochroną przeciwsłoneczną możemy skutecznie chronić przed nim skórę problemową. Nie zapominajmy , że podobnej, wysokiej ochrony przeciwsłonecznej wymaga skóra zdrowa. Natomiast skóra poddana zabiegom dermatologicznym, w których naruszana jest powierzchniowa warstwa naskórka (lasery, peelingi chemiczne) oraz skóra kobiet w ciąży, która ze względu na gwałtowne zmiany hormonalne, jest szczególnie podatna na powstanie przebarwień, wymaga wyjątkowej uwagi: specjalnej pielęgnacji i ochrony.

Nowy dermokosmetyk Pharmaceris F, łączy cechy preparatu maskującego i ochronnego – w maksymalny sposób zabezpieczającego przed działaniem promieni słonecznych.

Fluid ochronno-korygujący łagodzący podrażnienia SPF 50+

Kosmetyk makijażowo-ochronny. Ma wysoki poziom krycia zapewniający natychmiastowy efekt korekcji skóry. Posiada najwyższy stopień ochrony przeciwsłonecznej, a jednocześnie koi podrażnienia i wygładza naskórek. Nie zatyka porów, nie powoduje powstawania zaskórników, nie wysusza.

Zawiera zmikronizowane pigmenty nadające równomierny kolor, mikrogąbeczki o silnych właściwościach matujących, filtry UV o faktorze SPF 50+, wyciąg z nasion lnu – wzmacniający jej barierę lipidową i wpływający na szybszą regenerację, wosk pszczeli ułatwiający aplikację i tworzący na powierzchni skóry delikatny film oraz Leukine-BarrierTM – składnik o działaniu przeciwzapalnym i łagodzącym podrażnienia, powstałe w wyniku działania czynników zewnętrznych.

Efekty stosowania:

•Maskuje defekty skórne, zapewniając długotrwały efekt krycia przebarwień, plam u osób z problemem bielactwa. Skutecznie pokrywa niedoskonałości trądzikowe, rozszerzone naczynka i zaczerwienienia związane z podrażnieniami.
•Wyrównuje koloryt i strukturę skóry, zapewniając maksymalna ochronę przeciw promieniowaniu UV , kluczową w profilaktyce przeciwstarzeniowej.
•Zmniejsza ryzyko powstawania przebarwień stanowiąc skuteczne rozwiązanie dla kobiet , które chcą połączyć makijaż z wysoką ochroną przeciwsłoneczną.
•Łagodzi podrażnienia powstałe po zabiegach medycyny estetycznej, zapewniając jednocześnie uczucie komfortu i ukojenia oraz wymaganą po tego typu zabiegach dermatologicznych ochronę przed działaniem promieni UV .
Produkt dostępny jest w dwóch odcieniach: ivory 01 (kość słoniowa) i sand 02 (piaskowy).

Cena: 44,90 zł/30 ml

www.pharmaceris.com
www.media.pharmaceris.pl