Problemy ze zdrowiem bardzo często zmieniają z dnia na dzień całe nasze życie. W wyniku takiej dezorganizacji bardzo często nam się odnaleźć. Pamiętaj jednak, że wszystko zależy od Ciebie!

Nie pozwól, aby życie uciekało Ci przez palce. NTM nie zwalnia Cię z bycia kobietą. Nigdy nie przestałaś i nie przestaniesz nią być!

Dokładna analiza

Stań przed lustrem i zastanów się, gdzie podziała się ta uśmiechnięta i pełna życia kobieta. Czy nie masz wrażenia, że każdego ranka patrzysz na odbicie mumii ubranej w szlafrok? Jeśli tak, pora na zmiany. Czas płynie nieubłagalnie i nigdy trwale nie cofniemy powstałych zmarszczek oraz siwizny. Ale czy oznacza to, że nie możemy być szczęśliwe i spełnione? Realizować się? Uśmiechać każdego dnia i cieszyć z małych rzeczy?

Właściwe podejście

Wiele zależy od nas, a nasze szczęście zaczyna się „w głowie”. Powinnyśmy zdawać sobie sprawę, że na pewne sprawy nie mamy wpływu, a skoro go nie mamy – to po co się tym zamartwiać? To banalne założenie jest od wieków przekazywane przez mędrców wielu nurtów filozoficznych oraz religijnych na całym świecie. Skorzystajmy z tej mądrości i zastanówmy się, co tak naprawdę nam przeszkadza? Przed czym uciekamy? NTM nie powinno być wymówką, ponieważ nie jest przyczyną. Przyczyną jesteśmy my same. Oraz nasze wymówki!