Złota polska jesień kojarzy nam się z przepiękną pogodą, promieniami słońca delikatnie pieszczącymi naszą twarz oraz cudownymi barwami wszechobecnych liści: złota, czerwieni, brązu i jasnej zieleni.

Za naturą podąża w tym czasie również i moda, oferując nam wiele lekkich, ale i ciepłych kardiganów, narzutek oraz płaszczyków. W takim okresie jak jesień, nietrudno bowiem o przeziębienie i warto należycie się opatulać. Również kolorystyka drepcze śladem barw charakterystycznych dla tej pory roku.

Japan style to znany na całym świecie sposób ubierania się oraz projektowania ubioru wywodzący się z Japonii. Jego założeniem jest tworzenie stylizacji wyglądających zwiewnie, lekko i dziewczęco. Takie są też tegoroczne płaszczyki, które oferuje wiele marek charakterystycznych dla tego nurtu. W tym sezonie prawdziwym hitem stały się zamki wszyte po skosie oraz stójki, które po wielu latach wróciły do łask. W niektórych modelach zauważyć możemy paski do wiązania w talii, które pięknie podkreślają talię.

Moda to nie tylko trendy, szyk i styl, ale również i wygoda. Warto zatem przed zakupem zastanowić się jaka tkanina oraz wykonanie sprawdzi się w naszym przypadku najlepiej.