naturalne mydła

Wielkimi krokami zbliżają się urodziny twojej przyjaciółki. Chciałabyś jej kupić coś wyjątkowego, co zapadnie w pamięć i okaże się źródłem przyjemności. Dwa lata temu podarowałaś jej książkę, w zeszłym roku bransoletkę. Chcesz, by upominek był oryginalny tak jak łącząca was więź.  Podpowiadamy, co możesz podarować swojej przyjaciółce z okazji urodzin.

Ręcznie robione mydło to dziś idealny prezent dla przyjaciółki

Dawniej wręczenie mydła jako prezentu uchodziło za faux pas. Nasze mamy przybliżały historie kobiet obdarowanych środkami czystości, które odebrały ów gest jako sugestię dotyczącą higieny.  Na szczęście dziś podejście do wręczania kosmetyków uległo zmianie. Dziś nikogo nie gorszy kostka naturalnego mydła, która została pięknie opakowana. Nikt nie czuje się dotknięty upominkiem w postaci żelu do mycia twarzy. My, kobiety, lubimy być obdarowywane kosmetykami, ponieważ z pewnością zrobimy z nich użytek.

Naturalne mydła stanowią doskonały prezent urodzinowy dla przyjaciółki.  W sklepach znajdziesz wiele kostek o oryginalnym składzie. Online możesz zamówić mydło z dodatkiem rzadko spotykanych olejów roślinnych, z dodatkiem suszonych płatków kwiatów, owoców itp. Jest w czym wybierać, dlatego zakupu prezentu nie odkładaj na ostatnią chwilę.

mydlarnia pszczela dolinka

Praktyczny upominek, który cieszy oko i powonienie

Na korzyść naturalnych mydeł przemawia praktyczny aspekt połączony z estetycznym. Taki produkt z pewnością znajdzie zastosowanie w łazience twojej przyjaciółki. Zużyje ona mydło do mycia ciała, na dodatek wiele kostek jest pięknie wykonanych i cieszy oko. Patrząc na te małe dzieła sztuki, aż szkoda ich używać do celów pielęgnacyjnych.

Piękno płynące z natury

Naturalne mydła, które idealnie nadają się na prezent dla twojej przyjaciółki, znajdziesz w sklepie internetowym Pszczela Dolinka. Każda kostka jest wytwarzana ręcznie z najwyższej jakości naturalnych składników. Siedziba Pszczelej Dolinki znajduje się wśród świętokrzyskich łąk i lasów. Nie znajdziemy w niej taśmy produkcyjnej, dlatego każdy rodzaj mydła jest wytwarzany w niewielkich ilościach, co czyni kostkę oryginalnym prezentem dla przyjaciółki. Pszczela Dolinka korzysta  z najlepszych jakościowo składników, z których wytwarza mydła w oparciu o własne receptury i pomysły.

naturalne mydła pszczela dolinka

Mydła bogate w naturalne dodatki

Naturalne mydła z Pszczelej Dolinki nie zawierają syntetycznych dodatków.  Zostały natomiast wzbogacone naturalnymi składnikami pochodzenia roślinnego. Mydełka z Pszczelej Dolinki wytwarza się na bazie oleju kokosowego i oleju palmowego.  Nie są to kostki przetłuszczone, ich rolą jest dokładne oczyszczanie ciała przy jednoczesnym delikatnym nawilżeniu naskórka.  Naturalne mydła z Pszczelej Dolinki pielęgnują skórę dzięki unikalnym kompozycjom olejków, maseł kosmetycznych i maceratów.  W skład kostek wchodzą m.in. miód, napary kwiatowe i ziołowe, naturalne i świeże soki owocowe oraz przeciery, suszone kwiaty i owoce, skórki owocowe, płatki migdałów, wiórki kokosowe, algi oraz glinki.

Mydła z Pszczelej Dolinki mają charakter mydeł sodowych, które powstają z oleju palmowego i kokosowego, z dodatkiem kwasu hialuronowego i cukru.  Nie znajdziemy w ich składzie pochodnych ropy naftowej, EDTA, PEG, silikonów oraz sztucznych konserwantów.

Naturalne mydła jako rękodzieło

Mydła z Pszczelej Dolinki nie są cięte z bloku, w związku z tym, iż każde z nich zostało wylane do specjalnej foremki, charakteryzują się one oryginalnością. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu  kostki zyskują niepowtarzalny wygląd i strukturę.  Dodatki zdobnicze, w tym np. płatki kwiatów są układane i wtapiane ręcznie. W ten oto sposób powstają naturalne mydła o przyjaznym składzie, które wyglądają jak małe rękodzieło i stanowią idealny prezent dla twojej przyjaciółki.

Już dziś podaruj jej naturalne piękno, które cieszy oko i zmysł powonienia. Mydełka z Pszczelej Dolinki możesz zamówić w sklepie internetowym http://www.pszczeladolinka.pl/sklep-zdrowe-kosmetyki-naturalne-swiece-z-wosku-pszczelego.html

 Tekst partnera