Artykuły Moda

Dlaczego facet chce, abyś nosiła jeansy?

dlaczego facet chce abyś nosiła jeansy

Mężczyźni mają różny gust, jednak większość preferuje kobiety w seksownych sukienkach i spódniczkach. Wśród facetów nie brakuje też fetyszystów pończoch.  Dlaczego facet chce, abyś nosiła jeansy? Postanowiłyśmy się przyjrzeć temu zagadnieniu.

Uważa, że dobrze w nich wyglądasz

Nie ma w tym niczego oryginalnego, ale faceci często mówią to, co naprawdę myślą i nie ma co szukać w tym drugiego dna.  Może on uważa, że  masz super zgrabne pośladki, które warto wyeksponować dopasowanymi jeansami? Kobiece pupy to jeden z często spotykanych, męskich fetyszy. Skoro on twierdzi, że podobasz mu się w spodniach, to po prostu w to uwierz i od czasu do czasu ubierz.  Potraktuj spodnie jako męską fantazję, coś w stylu gorsetu, pończoch czy koronkowej bielizny.

Chce odmiany

Może na co dzień nosisz same sukienki i spódniczki, a on chce po prostu zobaczyć cię w innym wydaniu. Oczywiście robi to z ciekawości.  Naprawdę nie ma w tym nic oryginalnego. Sama chcesz czasem zobaczyć swojego faceta w garniturze, eleganckiej koszuli i pod krawatem. Nie chodzi tak na co dzień, więc intryguje cię, jak wygląda w eleganckim wydaniu. Mężczyźni mają dokładnie to samo.

To taki test

On chce sprawdzić, na ile liczysz się z jego zdaniem i czy chcesz mu się podobać. Jeśli nosiłabyś na co dzień jeansy, to kazałby ci założyć sukienkę lub spódniczkę. Chodzi o to, by sprawdzić, czy jesteś w stanie się dla niego poświęcić.  Nawet w czymś tak błahym jak strój. Jeśli założysz spodnie, to uzna, że liczysz się z jego zdaniem i zależy ci na tym, aby mu się podobać.

Uważa, że w sukienkach za bardzo się wyróżniasz

Może po prostu jest zazdrosny i uważa, że w sukienkach i spódniczkach wyróżniasz się na ulicy, wzbudzasz zainteresowanie mężczyzn i któryś z nich może próbować cię poderwać? Czasem takie błahostki jak stosunek do twojego stroju zdradzają ukryte w nim pokłady zazdrości i strachu przed tym, że odejdziesz z innym.  Warto zbudować w nim pewność co do swoich intencji, aby przestał obawiać się zdrady. Nie rezygnuj jednak ze swojego stylu!

Komentarze (2)

ELLE

2 lata temu

moj lubi mnie w opieetych elastycznych jeansach i dobrze dobranych do tego butach na obcasach bo uwaza ze dobrze tak wygladam do figury !

ewalub

2 lata temu

Bardzo często chodzę w jensach, bo tak mi jest najwygodniej. Nie zauważyłam by mój facet miał jakieś preferencje co do mojego stroju. Podobam mu się i w spodniach i w sukience.

Zostaw komentarz